Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на отримання коштів міського бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб

Управління соціальної політики Херсонської міської ради оголошує  конкурс на отримання коштів міського бюджету для здійснення заходів, розроблених об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями недержавної форми власності та спрямованих на соціальний захист бездомних осіб.

Конкурсну документацію та зразки документів можна отримати в управлінні соціальної  політики Херсонської   міської  ради за адресою вул. Потьомкінська (К.Маркса), 29, каб.8, тел. (0552) 46-10-47.

  Заявки приймаються до 27 березня 2020 року.

   Для участі у конкурсі учасники подають наступні документи:

1. Заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена організатором конкурсу.

2. Копію виписки з ЄДРПОУ, копію статуту (положення) об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності, завірені в установленому порядку.

3.  Копію рішення органу Державної податкової служби про включення об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

4. Копію податкового звіту об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності  за попередній звітний період.

5. Опис та кошторис заходу, за формою, що затверджена організатором конкурсу. Опис заходу повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання заходу, залучені до реалізації заходу інші об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності, способи інформування громадськості про хід реалізації  заходу, детальний розрахунок витрат та джерела фінансування.

6. Листи-підтвердження від інших об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій недержавної форми власності, залучених до реалізації  заходу.

7. Інформацію про діяльність об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності, зокрема про досвід реалізації заходів за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування об’єднання громадян, підприємства, установи, організації недержавної форми власності, її матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.