Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП "Херсонська міська стоматологічна поліклініка" Херсонської міської ради

Управління охорони здоровя міської ради оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади   директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради.

Відповідно до Положення про управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від  14.03.2019 № 1892, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я входять девять осіб у рівній кількості по три особи:

- представники виконавчих органів міської ради, а саме: Органу управління, відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування, юридичного відділу або інших по одній особі від кожного виконавчого органу;

- представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

- представники громадської ради при Органі управління або особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при Органі управління по одній особі від кожного громадського об’єднання.

 

Пропонуємо Громадській раді при управлінні охорони здоровя Херсонської міської ради та трудовому колективу комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради надати відповідні пропозиції щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

 

Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів трудового колективу, протокол засідання Громадської ради при управління охорони здоровя) просимо надати протягом 15-ти днів до управління охорони здоровя Херсонської міської ради (вул. Перекопська , 166, каб. № 413), пн-пт., з 08.00 год. до 17.00 год.