Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ  ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 1. Правова  підстава проведення конкурсу – Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу  охорони здоров’я Херсонської міської ради, затверджений рішенням міської ради від 14.03.2019 № 1892.

2. Найменування Закладу – комунальне некомерційне підприємство «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради. Юридичне місцезнаходження - 73020, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ,  МІСТО ХЕРСОН, ВУЛ. ІВАНА БОГУНА, 80. Фактичне місцезнаходження - 73020, ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ,  МІСТО ХЕРСОН, ВУЛ. ІВАНА БОГУНА, 80.

3. Основні напрями діяльності -  надання населенню згідно з вимогами відповідних нормативно-правових актів стоматологічної допомоги та стоматологічних медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення

4. Статут підприємства -  додаєтьсяstatut_NKP_HMSP.docx.

5. Структура закладу – додаєтьсяstruktur_p.docx.

6. Кошторисні призначення станом на 17.03.2020 –  7 344 205,00 грн.

7. Дата початку прийому документів – 18.03.2020. Кінцева дата – 16.04.2020. Документи приймаються за адресою: 73005, м. Херсон, вул. Перекопська, 166, Управління охорони здоров’я міської ради, каб. 413, понеділок-четвер – з 08:00 до 17:00, пятниця – з 08:00 до 15:45 год.

8. Телефон та електронна адреса для довідок – (0552) 35-21-12, (0552) 35-35-16. zdraw@ukr.net

9. Перелік документів, подаються Претендентом для участі в Конкурсі:

- Копія паспорта громадянина України.

- Письмова заява про участь у Конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно із зразком.

- Резюме у довільній формі.

-  Автобіографія.

-  Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність Претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.

- Згода на обробку персональних даних згідно із зразком.

- Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формах.

- Довідка МВС про відсутність судимості.

- Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку в психоневрологічному та наркологічному закладах охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України.

-  Попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно із зразком.

- Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із зразком.

- Підтвердження подання декларації особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“) декларація

 Документи, крім заяви про участь у Конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

 Особа, яка виявила бажання взяти участь у Конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе Претендент.

 10. Вимоги до претендента.

 Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров'я», «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки».

Стаж роботи на керівних посадах - 7 років.

11.  Вимоги до конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку Закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

- План реформування закладу протягом одного року.

-  Заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників Закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції.

- Пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Закладу.

- Пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності Закладу.

Обсяг – не більш 15 сторінок друкованого тексту в електронній та паперовій формі. Шрифт Times New Roman, розмір 14, інтервал - одинарний.

12. Умови оплати праці керівника Закладу із зазначенням істотних умов контракту.

  13. Розмір посадового окладу складає 22 292,00 грн. Надбавки визначаються нормативними документами, локальними документами (Колективним договором, Положенням про преміювання, Положенням про оплату праці).

14. Дата та місце проведення конкурсу – «23» квітня 2020, 14:00 год., мала зала адмінбудівлі Херсонської міської ради та її виконавчого комітету.  (м. Херсон,  просп. Ушакова, 37, 37003).