Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про проведення онлайн-заходу «Як діяти далі, об'єднавши зусилля влади, громадськості та бізнесу, для сталого розвитку Херсонщини»

17 грудня 2020 року об 11.00 відбудеться онлайн-захід «Як діяти далі, об'єднавши зусилля влади, громадськості та бізнесу, для сталого розвитку Херсонщини» (програма додається)

Захід проводиться у межах впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва.

Під час заходу будуть обговорені наступні питання:

- Що таке цілі сталого розвитку та як вони працюють на практиці?

- Чому важливо консолідувати зусилля та діяти спільно у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада?

- Як правильно налагодити діалог та започаткувати спільну роботу з метою досягнення Цілей сталого розвитку?

- Успішні практики і дієві механізми партнерства в Херсонській області.

У заході можуть взяти участь представники територіальних громад, громадські лідери та активісти, представники малого та середнього бізнесу, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgVGjO7NhdlCuKT_PWhdapZBOpp123KVFmDhC65P7xxokM9Q/viewform.

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано лист-запрошення з посиланням на підключення до заходу на платформі ZOOM на вказану електронну адресу напередодні заходу.

За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів:

Ø  esma.umerova@undp.org (Есма Умерова, регіональний координатор ПРООН в Херсонській області),

Ø  grantskherson@ukr.net (відділ з питань зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації).