Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення про проведення відкритого обговорення проєкту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення на території міста Херсона ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік"

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», 04 березня 2020 року о 14-00 годині в малому залі засідань Херсонської міської ради за адресою: м.Херсон, проспект Ушакова, 37, другий поверх, відбудуться відкриті обговорення за участю громадськості проєкту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення на території міста Херсона ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2021 рік».

З проєктом регуляторного акта (ставками податку та пільгами з його сплати) можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів в розділі «Економічна сфера/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в громадських обговореннях.

Довідки можна отримати за телефоном 22 42 61 (головний спеціаліст управління комунальної власності міської ради Тамара Бабкініс).