Оголошення про рішення суду

Позов Прокурора - першого заступника керівника Херсонської місцевої прокуратури (місцезнаходження 73000, м. Херсон, вулиця Тираспільська, 5-а, код ЄДРПОУ 04851120) до виконавчого комітету Херсонської міської ради (місцезнаходження 73003, м. Херсон, проспект Ушакова, 37, код ЄДРПОУ 04059958) про визнання протиправним та нечинним рішення задовольнити.

Визнати протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради № 121 від 07.04.2015 р. "Про організацію роботи сезонних літніх майданчиків на території м. Херсона" з моменту його прийняття.

Зобов’язати виконавчий комітет Херсонської міської ради невідкладно опублікувати резолютивну частину рішення суду у виданні, в якому рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради № 121 від 07.04.2015 р. було офіційно оприлюднено, після набрання рішенням законної сили.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до Одеського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складання повного судового рішення, при цьому відповідно до п.п. 15.5 п. 15 розділу VII "Перехідні положення" КАС України до початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються через суд першої інстанції, який ухвалив відповідне рішення.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

З повним текстом рішення сторони можуть ознайомитись через десять днів.