Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ОГОЛОШЕННЯ про зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта - рішення Херсонської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона»

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта - рішення Херсонської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона» та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться в письмовому або електронному вигляді протягом одного календарного місяця з дня його опублікування на адресу Управління земельних відносин департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради: 73003 м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 222; e-mail: zemkherson@ukr.net.

 

ВАЖЛИВО:

Середня (базова) вартість земель населеного пункту міста Херсона, становить 362,24 грн. за 1 кв. м.

Технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Херсон Херсонської області пройшла державну експертизу землевпорядної документації та зареєстрована в Державному земельному кадастрі. Ознайомитися із зазначеною документацією можна на офіційному сайті  Херсонської міської ради за посиланням: http://www.city.kherson.ua/articles/tehnichna-dokumentaciya-z-normativnoyi-groshovoyi-ocinki-zemel-mista-herson

Обов'язкове проведення грошової оцінки земельних ділянок визначено вимогами статей 13, 18 Закону України «Про оцінку земель».

 

Департамент містобудування

 та землекористування міської ради