Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення щодо надання послуг «Соціального таксі» !

Шановні херсонці! 

Для осіб з інвалідністю в нашому місті розпочинається надання послуг «Соціального таксі» (далі – Послуги). Автомобіль для первезення  облаштовано спеціальним гідравлічним підйомником, що дозволяє пассажиру на візку потрапити до автомобіля без всіляких труднощів.

 Право на отримання безкоштовних Послуг мають мешканці міста Херсона, які є особами з інвалідністю І та ІІ груп, та які мають реєстрацію місця проживання у м. Херсоні.

 Послуги надаються в межах міста Херсона, селищних та сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради, а також до/з міжнародного аеропорту «Херсон».

 Отримувач Послуг має право скористатися ними не більше 10 разів на місяць.

Послуги  надаватимуться з понеділка по пятницю з08:30 до 17:30,  субота, неділя та святкові дні– вихідні.

НаданняПослугздійснюється за відповідною заявкою (бажано за добу) за номером телефону 050-419-41-42 (диспетчер) з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:30.Отримувачу Послуг необхідно вказати час, адресу відправлення та місце слідування.

Для отримання Послуг перший раз пасажиру необхідно при собі мати ксерокопії наступних документів:

- паспорта громадянина України з місцем реєстрації;

- довідки МСЕК;

- пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги.

Також отримувач Послуг заповнює заяву відповідної форми на отримання послуги із перевезення.

При другій і наступних поїздках отримувачу Послуг необхідно пред’являти паспорт, пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги.

Про зняття вже замовленої Послуги  на перевезення отримувач Послугповинен повідомити диспетчера не пізніше, ніж за 2 години до назначеного часу замовлення.

Більш детальну інформацію із надання послуги «Соціальне таксі» можна отримати за номером 050 419-41-42, або надіславши листа на електронну адресу перевізника :ridna.zemlia.ks@gmail.com.