Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Оголошення управління капітального будівництва

Відповідно до рішення Херсонської міської ради від 22.11.2019 №2193, управління капітального будівництва Херсонської міської ради здійснює функції замовника по об’єкту «Будівництво індивідуальної котельні ясел-садка №7 по вул. 49-ї Гвардійської дивізії, 23А в м. Херсоні». Так при розроблені проектної документації планується  будівництво індивідуальної котельні ясел-садка № 7 по вул. 49-ї Гвардійської Херсонської дивізії, 23А в м. Херсоні.

Котельня розташовується в існуючій окремій капітальній одноповерховій господарській будівлі з підвалом під всією будовою, прямокутної  форми з розмірами в осях  4,40мх9,64м.

В котельні запроектовані 3 котла ОВК-100LWE-T потужністю 96 кВт кожний та газовий конвектор АОГ-2 потужністю 2,3 кВт.

Паливом для котлів служить природний газ низького тиску.

Встановлена потужність котельні 0,288 МВт.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Аналіз проведених розрахунків показує, що концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі будуть значно гранично допустимих.

Валові викиди основних забруднюючих речовин згідно розрахунків складатимуть: азоту діоксид – 0,18 т/рік; вуглецю оксид – 0,016 т/рік.

При своїй діяльності замовник зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.

З питаннями  та  зауваженнями  звертатись  до  замовника  будівництва за телефоном (055)222-44-63.