Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

оголошено конкурс на проведення інформаційної та промоційної кампаній громадського бюджету м. Херсона

З 20 березня по 18 квітня у Херсоні оголошено конкурс на проведення інформаційної та промоційної кампаній громадського бюджету м. Херсона в 2019 році, згідно з розпорядженням міського голови від 20.03.2019 № 60 р.

Вимоги до конкурсних пропозицій викладені у розділі 4 Положення про конкурсну комісію, затвердженому розпорядженням. Конкурсні пропозиції подаються у вигляді заяви за   формою, наведеною у додатку до розпорядження. До заяви додаються копія свідоцтва про реєстрацію та витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Пропозиції подаються електронною поштою у вигляді електронного документа (у форматі Word, Excel) та сканованого оригіналу з поміткою «Конкурс на проведення промоційної та інформаційної кампаній» на електронну адресу  admin@city.kherson.ua

У паперовому вигляді пропозиції подаються за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. № 108, з поміткою «Конкурс на проведення промоційної та інформаційної кампаній».