"Океан Ельзи" привітав херсонців із Днем міста

17 вересня  Херсон із 238-річчям заснування міста привітав легендарний український рок-гурт "Океан Ельзи".

Музиканти дали безкоштовнний тригодинний концерт на Набережній парку Слави.

Схили Дніпра були заповнені жителями Херсона та сусідних міст. За даними Головного управління Нацполіції в Херсонській області, на концерті "Океану Ельзи" було 100 тисяч людей.

Наступного дня у соцмережах відвідувачі концерту викладали фото та відео з концерту, ділячись власними враженнями:

"Цього року святкування дня народження міста на висоті! Все настільки добре сплановано, громадський транспорт вперше за весь час працював так добре. А цей концерт найкращий подарунок для нас. Приємно було чути в маршрутному таксі по дорозі додому після концерту слова людей, що треба змінювати спочатку себе, для того, щоб змінювати країну".

"Вдень перед концертом чула, як продавчиня у нас у дворі своєму знайомому з іншого міста розповідала, що ввечері виступатиме ОЕ і вхід вільний. А він не міг повірити у це, попри білборди. Казав: не может такого быть, я вот на их концерт по 700 гривен билеты покупал, как это может быть у вас бесплатно?"

"Дуже дякую організаторам за свято! Найкращі та найщиріші привітання від гостей за всі останні роки) Нам необхідний був цей свіжий бриз Океану. Херсон та Океан Ельзи - це неперевершено!!!"

"Я вражений кількістю херсонців і гостей, які прийшли на день міста і дякую усім, що завітали. Знаю, було багато кримчан. Ми старалися для вас, сподіваюся, що не тільки концерт, але й робота громадського транспорту принесли вам в цей вечір радість. Зі святом, друзі!", - відзначив міський голова Володимир Миколаєнко.


*фото - Олександр Андрющенко та Олександр Корняков