Округи прийому депутатів Херсонської міської ради VIII скликання

Територіальний виборчий округ №1

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

 

Опис меж

БЄЛА Євгенія Юріївна

 

 

________________

МАНЧЕНКО Павло

Анатолійович

І понеділок:

вул. Перекопська, 158, «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради,

ІІ поверх

кабінет № 203, актовий зал

з 16.00 – 18.00

 

ІІІ понеділок :

вул. Херсонська, 83, загальноосвітня школа № 18

з 16.00 – 18.00

 

099 392 52 81

________________

 МАЗУР Олена Олександрівна

________________

СЕМЕНЧЕВ Ігор Ігорович

ІІ п’ятниця:

Кіндійська бібліотека,

смт Антонівка,

вул.Херсонська,77

з 16.00 – 17.00

 

ІІІ п’ятниця:

Адміністративна будівля Антонівської селищної ради,

смт. Антонівка, вул. Центральна, 48а

з 16.00 – 17.00

 

Помічник-консультант КОЧЕРЖЕНКО Марія Сергіївна

Тел.: 050 67 47 274

СПІВАКІНА Ольга Володимирівна

 

ІІІ четвер: вул.Лютеранська,24

офіс 101

(громадська приймальня

ПП  «БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО»)

з 16.00 – 18.00

 

066 270 91 94

_________________

м.Херсон – вул.Артилерійська, вул.Героїв Крут: 1–45, 49, 51, 53, 55, 59, 61–63, 65, 67; вул.Ісмаїла Гаспринського, вул.Кременчуцька: 1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 21А, 38, 42, 44, 45, 46, 53, 55, 59, 61; вул.Медова: 1–1А, 3, 5–7, 9, 11, 17, 19, 23, 25А–27, 29, 31–35; вул.Олексіївська, вул.Офіцерська: 1–76А, 78; вул.Перекопська: 14, 18, 24, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 42/37; вул.Тягинська: 1/2–32, 34, 36, 38–38А, 40–40/2, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62; вул.Фабрична, пров.Азовський, пров.Артилерійський, пров.Батарейний, пров.Вузький, пров.Кулеметний, пров.Південний, пров.Проїзний, пров.Річковий, пров.Торпедний, пров.1 Водопровідний

 – вул.Богдана Хмельницького, вул.Волгоградська, вул.Героїв Крут: 102–102/3, 104, 106/1–106/2, 108, 110, 112–112/3, 114–114А, 116, 118–118/2, 120, 122–122/2, 124–124/2, 126–126А, 128–128/2, 130А, 132–132/1, 134, 136–136/6, 140, 142, 144–151, 153, 155, 157–159, 161–163/1, 165–165/4, 169, 171, 173, 175–175/2, 177–177/15, 179, 181, 183, 185/1, 187, 189, 191–191А, 193, 195–195/1, 197/2, 199А–215/1; вул.Ливарна: 48–48/44, 50–50/7, 52, 56–56А, 60, 62, 64–121; вул.Матроська: 32–32А, 36–38, 40–40/1, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Оксани Петрусенко, вул.Офіцерська: 147–147А, 149, 151–151А, 153–208/7; вул.Перекопська: 99, 101, 103, 105, 105/1, 105/2, 105/3, 107, 107/1, 107/3, 109, 110, 111, 112, 112/1, 113, 114, 114/1, 114/2, 115, 116, 117, 118, 118/2, 119, 119/2, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 134, 136/13, 136/46, 138, 140, 144, 144А, 146, 148, 150, 150/1, 150/2, 150/3, 152, 152А, 154, 156; вул.Січових стрільців: 1–53; вул.Тягинська: 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–119/2, 121, 123–123А, 125, 127, 129–129/1, 131, 133–186; вул.Університетська: 58–62, 66, 68–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92, 94А; вул.Церковна: 47–47/37, 49–51, 53, 57, 59–61, 63, 65, 69, 71, 74–110; вул.Чорноморська: 1Б–5А, 7–7Б, 9, 11–11Б, 13–15А, 17, 19, 21, 29, 35, 37–37/2, 39, 41, 43; вул.1 Слободка, вул.2-а Матроська, пров.Авіаційний, пров.Бавовняний, пров.Кінгійський, пров.Нафтовий, пров.Цегельний

– вул.Кременчуцька: 56; вул.Ладичука: 43, 45, 47–66; вул.Ливарна: 1–47А, 49, 51, 53–55, 57, 61, 63–63/6; вул.Матроська: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–63; вул.Медова: 48–52/2; вул.Миколи Садовського: 47–74Б; вул.М.Суботи: 31–50; вул.Перекопська: 21, 23, 23А, 23Б, 25, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55/33, 59, 61, 63, 63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 89/2, 91, 93, 95, 97, 97/39; вул.Сиваська: 43, 45, 47–72; вул.Університетська: 2–56/4; вул.Церковна: 1–46, 48, 52, 54–56, 58, 62, 64/1–64/2, 66–68, 70, 72; пров.Ковальський, пров.Міліцейський, пров.Стрілецький

 – вул.Героїв Крут: 152, 154, 156А, 160–160А, 164, 166–168А, 170, 172, 174А–174/2, 176, 178, 180, 182, 184–184А, 186–186А, 188–188Б, 190, 192, 194, 196, 198–198А, 217–309; вул.Перекопська: 164А, 164Г, 170, 170А; вул.Тиха, вул.1 Придніпровська, вул.2 Придніпровська, вул.2 Слободка, вул.3 Придніпровська, пров.1 Придніпровський, пров.1-й Парковий, пров.2 Придніпровський, узвіз Придніпровський, узвіз Чорноморський

 – вул.Кримська: 120, 126; вул.Перекопська: 151, 153, 153А; вул.Університетська: 100, 102, 145; вул.Чорноморська: 6–6А, 8–8Д, 10, 12; просп.Текстильників: 1–3А, 5–5А, 7–7А, 9, 13, 15, 17;

– вул.Миру: 3–4, 5–5А, 7–7А; вул.Перекопська: 155, 155А, 157, 159, 159А, 161, 163; вул.Університетська: 108–108А, 110; вул.Чорноморська: 25, 27; просп.Текстильників: 4–4Б, 6, 8–8А;

- вул.Миру: 4А, 6, 8; вул.Перекопська: 167, 169, 169А; вул.Університетська: 112–114Д, 116, 118–118А, 120; вул.28-ї Армії: 5;

– вул.Залаегерсег: 5, 10–12Б; вул.Перекопська: 168А, 171, 173, 177/2, 181А; вул.Університетська: 122, 124А–126; вул.28-ї Армії: 2–4А;

– вул.Говорова, вул.Кримська: 148; вул.Пархоменка, вул.Перекопська: 176, 176А, 178, 178Б, 187Б, 189, 191, 193, 193А, 195, 197/2, 199, 199А, 203, 207А; вул.Поповича, вул.Університетська: 138–138Г, 140–140А, 142, 148–148/2, 179А–181А, 185–201; пров.Панфілова

– вул.Залаегерсег: 8–8А; вул.Кримська: 146; вул.Перекопська: 181, 183, 185, 187, 187А , 197А, 198А; вул.Університетська: 128–128Б, 130, 132–132Б, 173–173А, 183–183А;

– вул.Бордунова, вул.Бурназяна, вул.Кіндійська, вул.Олени Казимирчак-Полонської, вул.Торкальна, вул.1 Східна, вул.10 Східна, вул.2 Східна, вул.3 Східна, вул.4 Східна, вул.5 Східна, вул.6 Східна, вул.7 Східна, вул.8 Східна, вул.9 Східна, пров.1 Нікольський, пров.2 Нікольський, пров.3 Нікольський, пров.4 Нікольський, шосе В’ячеслава Чорновола

– вул.11 Східна, вул.12 Східна, вул.13 Східна, вул.14 Східна, вул.15 Східна, вул.16 Східна, вул.17 Східна, вул.18 Східна, вул.19 Східна, вул.20 Східна, вул.21 Східна, вул.22 Східна, вул.23 Східна, вул.24 Східна, вул.25 Східна

– вул.Автомобілістів, вул.Антонівська, вул.Б.Грінченка, вул.Волошкова, вул.Джанкойська, вул.Дніпрової Чайки, вул.Енергетиків, вул.Згоди, вул.Інтернаціональна, вул.Каскадна, вул.Козацька, вул.Мирна, вул.Олешківська, вул.Чарівна, вул.Чернявського М., вул.Яворницького, вул.26 Східна, вул.27 Східна, вул.28 Східна, вул.29 Східна, вул.30 Східна, вул.31 Східна, вул.32 Східна, вул.33 Східна, вул.34 Східна, пров.Вишневий, пров.Джанкойський, пров.Джерельний, пров.Затишний, пров.Кришталевий, пров.Січовий, пров.С.Наливайка

смт Антонівка – вул.Биковського, вул.Весняна, вул.Високосна, вул.Зелена, вул.Кобзаря, вул.Козацька, вул.Кутузова, вул.Лісна, вул.Лугова: 35–59; вул.Нахімова, вул.Оксамитова, вул.Пушкіна, вул.Сікалко, вул.1 Виноградна, вул.2 Виноградна, вул.24 Серпня, вул.3 Виноградна, вул.4 Виноградна, вул.8 Березня, пров.Високосний, пров.Тарний, пров.Янтарний, шосе В’ячеслава Чорновола

смт Антонівка – вул.Гагаріна, вул.Горіхова, вул.Квіткова, вул.Л.Толстого, вул.Лугова: 1–7, 12–34; вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Польова: 5–39А; вул.Севастопольська: 1–59, 61; вул.Сонячна, вул.Степова: 1–39, 41, 43, 45–45А, 47–47А, 49, 51–51А; вул.Травнева: 1–29; вул.Херсонська: 1–59А; вул.1 Травня, пров.Глухий, пров.Дружний, пров.Космонавтів, пров.Крутий, пров.Смоленський, пров.Толстого, пров.Торпедний, пров.22 Січня, тупик Херсонський

смт Антонівка – вул.Березова, вул.Гвардійська, вул.Гоголя, вул.Дубасова, вул.Єсеніна, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Крайня, вул.Лугова: 8–11В; вул.Олеся Гончара, вул.Польова: 1–3А; вул.Севастопольська: 60, 62–98; вул.Степова: 40–40Б, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52–75; вул.Суворова, вул.Травнева: 30–65А; вул.Херсонська: 60–100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118, 122, 124–124А, 126–126Г, 128–128А; заїзд Гвардійський, пров.Київський, пров.Новий, пров.Овражний, пров.Пацаєва, пров.Подільський, пров.Поліський, пров.Поштовий, пров.Різдвяний, пров.Шкільний, 183 км

смт Антонівка – вул.Абрикосова, вул.Бєлінського, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Горького: 2–35, 37–37А, 39, 41–41А, 43–45, 47, 49, 51–55, 57, 59–59А, 61, 63–63/2, 67, 69–69А; вул.Джона Горварда, вул.З.Космодем’янської, вул.Колодязна, вул.Кримська, вул.Лермонтова: 1–39, 41, 43, 45/1–45/2; вул.Миколаєва, вул.Мирна, вул.О.Кошевого: 14–56; вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні: 2–72; вул.Спортивна: 1–40; вул.Терешкової, вул.Тітова, вул.Херсонська: 101, 103, 105, 107, 109, 111–111А, 113, 115–115А, 117, 119–121, 123, 125, 127, 129–148; вул.Центральна: 47–82; вул.Шахтарська, вул.Ярослава Мудрого, пров.Благодатний, пров.Васильковий, пров.Лазарєва, пров.Лазурний, пров.Мирний, пров.Мостовий, пров.Пляжний, пров.Сонячний, пров.Таврійський, пров.Український

смт Антонівка – вул.Академіка Вернадського, вул.Антонівська, вул.Воронцовська, вул.Горького: 36А, 38–38А, 40, 42, 46, 48–48Б, 50–50А, 56–56А, 58–58А, 60, 62, 64–66А, 68, 70–103; вул.Дальня, вул.Дніпровська, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Лермонтова: 40–40А, 42, 44–44А, 46–75; вул.Лесі Українки, вул.Мересьєва, вул.Некрасова, вул.О.Кошевого: 1–13; вул.Остапа Вишні: 76–114; вул.Пирогова, вул.Прикордонна, вул.Садова, вул.Сергія Параджанова, вул.Спортивна: 44–118; вул.Українська, вул.Центральна: 2–46; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.45 років Перемоги, заїзд Дніпровський, заїзд Прикордонний, пров.Будівельний, в/ч А 1088, в/ч А 1836, 178 км

с.Садове, с-ще Придніпровське

Територіальний виборчий округ №2

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

Опис меж

ДЕМЧУК Олександр Іванович

 

ІІІ четвер:

вул. Шовкуненка, 86-а (ЗОШ № 53)

з 16.00 – 18.00

 

0504115076

________________

ЖИТЧЕНКО Ігор Володимирович

 

І понедіок:

вул. Залаегерсег, 12 МКП «Херсонелектротранс»

з 14.00 – 16.00

 

32-61-11

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­___________________

ЛОЖИЧЕВ Олександр Вікторович

 

ІІІ середа:

вул. Шовкуненка, 86-а, ЗНЗ № 53, перший поверх

з 16.00 - 18.00

 

067 726 33 27

 

МАТУСЕВИЧ Оксана Сергіївна

 

 ІІІ четвер:

у приміщенні
ЗОШ № 53, вул. Шовкуненка, 86а

 

16.00 – 18.00

_______________

СЕМЕНЧЕВ Ігор Григорович

 

І вівторок:

Приміщення Дніпровської районної у місті Херсоні ради  - актова зала

(вул. Перекопська, 166)

з 16.00

___________________

ТКАЧЕНКО Андрій Михайлович

 

ІІІ четвер: вул. Ярослава Мудрого, 12-14, офіс 16

з 14.00 16.00

 

050 505 15 12

_________________

м.Херсон – вул.Гагаріна: 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 129А, 129Б, 131, 133, 135, 135А, 135Б, 137, 139, 139А, 141, 143; вул.Генерала Видригана З.П.: 1А, 3, 5, 9, 11, 13–13А, 15, 21, 23, 25, 27, 37, 39–41, 43; вул.Гончарна: 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107А, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 127, 129, 130, 131, 132, 134, 134А, 135, 135А, 136, 136А, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 161, 161А, 161Б; вул.Кременчуцька: 74, 74А, 76, 78, 78А, 80, 82, 86/49, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102А, 104, 106; вул.Кримська: 34, 34А, 34Б, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64А, 65, 66, 67, 67А, 69, 71, 73/22, 75, 77, 79; вул.Ладичука: 67–98, 102, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118; вул.Молодіжна: 49, 49А, 51, 53, 55, 57, 57А, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 96, 98, 99, 101, 104, 106, 106А, 108, 110, 112, 112А, 114, 114А, 116, 118; вул.М.Суботи: 53–92; вул.Пугачова: 68, 68А, 70, 72/12, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 78/1, 78/2, 82, 84, 84А, 84/1, 84/2, 88А, 88/1, 88/2, 90, 92, 94, 96, 98, 98/96, 100, 100/1, 100/2, 102, 104, 106, 108, 110, 110/1, 110/2, 112, 114, 116; вул.Українська: 83, 85, 87, 87А, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114А, 116, 116А, 118, 120, 120А, 122, 124, 126, 130, 132, 132А, 134, 136, 136А, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 150, 152, 154, 156, 156А, 156Б, 158; вул.Університетська: 63–65/2, 67; вул.Шевченка: 54, 56, 58, 60, 61А, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 78/2, 79, 79/1, 79/2, 79/3, 80, 81, 81/1, 81/2, 81/3, 84, 85, 86, 86А, 87, 87/1, 87/2, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101/1, 102А, 102/2, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 115; пров.Білозерський: 3–10/2; пров.Городній, пров.Ісаака Гуревича, пров.Молодіжний, пров.Новий, пров.родини Вадонів, пров.1 Бузький, пров.1-ий Дністровський, пров.2 Бузький

– вул.Генерала Видригана З.П.: 49–78; вул.Іллюші Кулика: 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56А, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 79, 80, 83, 85, 87, 89, 91, 91А, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113А, 115, 117, 119, 121; вул.Кременчуцька: 108, 110, 110А, 110В, 112, 112А, 114, 116, 118, 118/2, 120, 122, 124, 126, 126А, 128А, 128/2, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148А, 152, 154, 156, 158; вул.Ладичука: 99–101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119–142А; вул.М.Суботи: 95–117; вул.О.Шовкуненка: 54–54А, 56, 58–58А, 60–60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; вул.Пугачова: 63, 65, 67/1, 67/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87/1, 87/2, 89, 91, 93, 93/2, 95, 95/84, 97, 99, 101; вул.Січових стрільців: 117–138; вул.Спортивна, вул.Чорноморська: 111–131/11; пров.Білозерський: 15–38; пров.Лермонтова, пров.Смоленський, пров.Спортивний, пров.Чехова, пров.1 Зелений, пров.2 Зелений, пров.2-й Селянський

– вул.Заводська: 47, 47А, 76; вул.Ладичука: 152–160; вул.О.Шовкуненка: 43–53А, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85, 87–101; вул.Севастопольська, вул.Чорноморська: 58, 60, 62, 64, 135–165/2; пров.Ізмаїльський, пров.Керченський, пров.Ладичука, пров.Таманський, пров.Феодосійський, пров.4 Приміський, шосе Бериславське: 2Б;

– вул.Генерала Видригана З.П.: 2–2А, 4, 6–8, 10, 12–12В, 14–14Д, 16–18, 22–22А, 24, 26, 28–36А, 38, 42, 44–46; вул.Іллюші Кулика: 80А, 82, 84/1, 86/1, 86/2, 88, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; вул.Кримська: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 84А, 85, 86, 86А, 87, 88, 88А, 88Б, 89, 90, 90А, 91, 92, 92А, 93, 94, 94А, 94Б, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 103А, 103/2, 105, 106, 106А, 107, 108, 108А, 109, 110, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125; вул.Січових стрільців: 56–114; вул.Університетська: 71, 73, 75, 77, 79–79Е, 81–81/1Г, 83, 85–85А, 87, 89–89/2, 91, 93, 95–99, 101, 103–107, 109, 111–111Д, 115, 117, 119, 121, 123–123А, 127–127А, 129, 131–131Б, 133–137/3, 139, 141–141А, 143, 162; вул.Чорноморська: 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69–105; вул.Шевченка: 114, 116, 117, 117/50, 118, 119, 120, 121, 121/1, 122, 123, 123А, 124, 124А, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 144А, 145, 147, 149, 151; вул.2-а Чорноморська, пров.Дніпрогеський, пров.Донський, пров.Житомирський, пров.Інгульський, пров.Колективний, пров.Нікопольський, пров.Партизанський, пров.Уманський, тупик Кримський

– вул.Айвазовського: 5–5А; шосе Бериславське: 4–10Б; Військове містечко 23

– вул.Кримська: 136, 138; вул.Миру: 10–14, 16, 18; вул.Університетська: 157–161Б; вул.28-ї Армії: 9–15;

 – вул.Залаегерсег: 15–27; вул.Іллюші Кулика: 128А, 128Б, 128В, 132А; вул.Кримська: 147, 149, 149А; пл.імені Героя Радянського Союзу Дубинди Павла Христофоровича

– вул.Залаегерсег: 31–31А; вул.Іллюші Кулика: 128, 132, 139А, 141, 143, 145А, 149, 149/29; шосе Бериславське: 28;

– вул.Іллюші Кулика: 122, 124, 126, 126А, 126Б; вул.Миру: 22–22А, 24, 26–26А, 28, 32;

– вул.Іллюші Кулика: 141А; вул.Миру: 38–45; шосе Бериславське: 10Г–24В;

– вул.Андрія Грабенка, вул.Дмитра Марковича: 6, 12–14, 20, 24, 30, 32, 36, 40, 50, 54, 56/20, 58, 60, 62–64, 66–72; вул.Івана Карпенка-Карого, вул.Урожайна, вул.1 Текстильна: 17–57; вул.10 Текстильна: 19–63; вул.11 Текстильна: 19А–60; вул.12 Текстильна: 19–67; вул.13 Текстильна: 42–86; вул.14 Текстильна: 45–72; вул.15 Текстильна: 45–72; вул.16 Текстильна: 45–72; вул.17 Текстильна: 45–72; вул.18 Текстильна: 37, 46–70; вул.19 Текстильна, вул.2 Текстильна: 18–65; вул.20 Текстильна, вул.21 Текстильна, вул.22 Текстильна, вул.3 Текстильна: 19–68; вул.4 Текстильна: 21–64; вул.5 Текстильна: 19–62; вул.6 Текстильна: 19–63/31; вул.7 Текстильна: 19–64; вул.8 Текстильна: 19/38–60; вул.9 Текстильна: 19–61А; шосе Бериславське: 37Б–50; 514 км

– вул.Дмитра Марковича: 5, 9–11А, 17, 23, 29, 31–31/18, 33–35, 39/17, 41–49, 53, 55, 57, 59, 61, 65/38; вул.Нечуя-Левицького, вул.Олександра Русова, вул.Панаса Мирного, вул.1 А.Тесленка, вул.1 Текстильна: 1–13; вул.10 Текстильна: 1–17; вул.11 Текстильна: 1А–18/55; вул.12 Текстильна: 1–17; вул.13 Текстильна: 1–41; вул.14 Текстильна: 1–44/69; вул.15 Текстильна: 1–44; вул.16 Текстильна: 1–43; вул.17 Текстильна: 21–44/81; вул.18 Текстильна: 21–36, 38–44; вул.2 А.Тесленка, вул.2 Текстильна: 1–17; вул.2-га Комарова, вул.3 А.Тесленка, вул.3 Текстильна: 1–18; вул.4 А.Тесленка, вул.4 Текстильна: 1/20–18; вул.5 Текстильна: 2/24–18/19; вул.6 Текстильна: 1–18/25; вул.7 Текстильна: 1–18; вул.8 Текстильна: 1–18/37; вул.9 Текстильна: 1–18; 187 км

– вул.Кримська: 130, 137; вул.Миру: 15, 17, 19; просп.Текстильників: 10–12, 14–14А, 16, 18;

– вул.Іллюші Кулика: 114Е, 116, 116А, 116Б, 116В, 116Г, 116Д, 118; вул.Миру: 21, 23, 25–25А, 27;

– вул.Іллюші Кулика: 131, 133, 133А, 133Б, 133В, 135, 135А, 137В, 139/4; вул.Миру: 31, 33–37; вул.О.Шовкуненка: 82Б, 84А, 86;

– вул.Іллюші Кулика: 114, 114А, 114Б, 114В, 114Г, 114Д; вул.Чорноморська: 16, 18, 20, 22–24А, 26, 28–28А, 30–34;

– вул.Айвазовського: 2–4, 6–18; вул.Іллюші Кулика: 129, 131А, 131Б; вул.Крамського, вул.Левітана, вул.О.Шовкуненка: 80–80А, 82–82А, 84, 103/44–117/2; вул.Чорноморська: 36–36А, 38, 40, 42, 44–46, 48, 50, 52, 54, 56–56/2; пров.Брюллова, пров.Шишкіна, шосе Бериславське: 10В;

– вул.Гетьмана Дорошенка, вул.Залізничників, вул.І.Виговського, вул.Каховська, вул.Новозаводська, вул.Полярників, вул.Промислова, вул.Селищна, вул.Танкістів, вул.Теплоенергетиків, вул.1 Промислова, вул.2 Промислова, вул.2 Склотарна, пров.Бериславський, пров.Каховський, пров.Квітковий, пров.Консервний, пров.Польовий, пров.Призаводський, пров.Промисловий, пров.Склотарний

с-ще Молодіжне

с-ще Інженерне

смт Наддніпрянське

смт Зеленівка – вул.Абрикосова, вул.Аграрна, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Гагаріна (с.Радянське), вул.Григорія Сковороди, вул.Дніпровська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Злагоди, вул.Івана Франка, вул.Каштанова, вул.Козацька, вул.Крива, вул.Лавреньова, вул.Лермонтова, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Овочева, вул.Парникова, вул.Першотравнева, вул.Радісна, вул.Робоча, вул.Світла, вул.Тиха, вул.Українського прапора, вул.Юності, вул.1 Набережна, вул.2 Набережна, вул.40 років Перемоги, пров.Виноградний, пров.Вузький, пров.Дальній, пров.Дунайський, пров.Південний, пров.Північний, пров.Східний, пров.Торговий

смт Зеленівка – вул.Довженка, вул.Затишна, вул.Івана Мазепи: 2–50; вул.Київська, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Олімпійська, вул.Панаса Мирного, вул.Підпільна, вул.Пушкінська, вул.Солідарності, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Студентська: 1–47; вул.Таврійська: 28–58; вул.Чехова, вул.1 Нижня, вул.2 Нижня, вул.8 Березня: 1А–42; пров.Дружби, пров.Кооперації, пров.Луговий, пров.Надії, пров.Парковий, пров.Польовий, пров.Пушкінський, пров.Спортивний, пров.Тупиковий, пров.Херсонський, пров.Чехова

смт Зеленівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Вірьовчина Балка, вул.Гагаріна, вул.Івана Мазепи: 52–174; вул.Карпенко-Карого, вул.Леоніда Глібова, вул.Мальовнича, вул.Маяковського, вул.Миколи Лисенка, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Олександра Невського, вул.Олеся Гончара, вул.О.Матросова, вул.Петра Дорошенка, вул.Привітна, вул.Сагайдачного, вул.Степана Разіна, вул.Студентська: 49–82; вул.Таврійська: 82–221; вул.Українська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.8 Березня: 43–58/4; пров.Новий, пров.Прикордонний, пров.Севастопольський, пров.Трансформаторний, пров.Чукотський

с.Богданівка

с.Петрівка

с-ще Сонячне

 

Територіальний виборчий округ №3

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

 

Опис меж

ВИНОГРАДОВА Ольга Олександрівна

 

Остання середа:

вул. Ярослава Мудрого, 32,

офіс 9

з 12.00 – 16.00

_______________

КАРАМАЛІКОВ Ілля Михайлович

І четвер:

вул. Олеся Гончара (Бєлінського), 19,

офіс № 50-А

з 12.00 – 18.00

 

050 886 30 88

_______________

ПАСТУХ Ігор Олександрович

 

остання середа:

вул. Ярослава Мудрого, 32,

офіс 11

з 12.00 – 16.00

_______________

ПЕТРОВ Олексій Валерійович

ІІІ четвер: вул. Патона, 15,

кабінет № 107

з 14-00 – 17-00

 

095 59 77 070,

(0552) 27-34-60

ПЛЯС Євген Володимирович

 

остання п’ятниця:

вул. Патона, 15 – гімназія № 3

з 15.00 16.00

 

0996180238

_______________

ПОГОМІЙ Оксана Феліксівна

 

остання п’ятниця:

вул. Перекопська, 39-а, офіс партії «Європейська Солідарність»

з 15.00 – 17.00

 

099 401 80 71

________________

РОТОВА Альона Іллівна

 

ІІ та ІV вівторок:

вул. Патона, 11

у приміщенні 
ЗОШ № 9,

І поверх

з 16.00 – 18.00

 

095 692 67 94

________________

СУХОКОБИЛІН Віктор Вікторович

 

ІІІ четвер:
вул. Робоча, 76А,
у приміщенні бібліотеки № 3

з 15.30 – 17.00

 

ІІ четвер:
вул. Білоруська, 1,
у приміщенні ЗОШ № 2

з 15.30 – 17.00

 

050 505 24 76

______________

ТРОЦЬКИЙ Євген Юрійович

 

ІІ четвер:

вул. Олеся Гончара (Бєлінського), 19,

офіс № 50-А

з 15.00 – 17.00

 

050 153 47 46

м.Херсон – вул.Євгена Патона: 21/15–27; вул.Шенгелія: 1, 3; – вул.Вітрильна, вул.Дорофєєва: 25–33, 35, 37–39, 41–79; вул.Стапельна, вул.Шенгелія: 11 к.1–11 к.5;

– вул.Дорофєєва: 34, 36, 40; вул.Шенгелія: 13 к.1–13 к.3;

– вул.Дорофєєва: 18–20, 24; вул.Євгена Патона: 13; вул.Шенгелія: 5;

– вул.Дорофєєва: 16, 20А; вул.Євгена Патона: 17А; вул.Шенгелія: 2, 4, 6–8;

– вул.Дорофєєва: 4А–8; вул.Євгена Патона: 2/1–5А; шосе Острівське

– вул.Дорофєєва: 10–14; вул.Євгена Патона: 17; вул.Суднобудівна: 16

– вул.Євгена Патона: 7–9; проїзд Береговий

– вул.Дачна, вул.Марії Фортус, вул.Нафтогавань, вул.Озерна, вул.П’ятихатська, вул.Радісна, вул.Стебліївська, вул.Суднобудівна: 3–14, 19; вул.1-а Рибна, вул.1-а Суднобудівна, вул.2-а Рибна, вул.2-а Суднобудівна, вул.3-я Рибна, вул.3-я Суднобудівна, пров.Мідний, пров.Проточний, проїзд Рибацький

– вул.Богородицька: 33, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 56/7, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 70А, 71, 71А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 98А, 99, 100, 100/2, 102, 103, 103/7, 104, 106, 108, 110; вул.Воронцовська: 1, 1А, 5, 11, 13, 21, 23; вул.Грецька: 11–39, 41, 43–43А, 45, 47, 49, 51, 55; вул.Лісова, вул.Михайлівська: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42А, 43, 44, 47, 47А, 48, 49, 49/2, 50, 52, 52А, 52Б, 53, 54, 54А, 55, 57, 57А, 58, 58А, 60, 62, 66, 66А, 68, 68А, 70, 72, 74, 76, 78, 78/2, 80, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96А, 98, 98А, 100, 102, 106, 108, 110, 112, 112А; вул.Поштова: 1–8; вул.Причальна: 1/34–6А; вул.Старообрядницька: 30, 31, 32, 33, 34; вул.Суворова: 31, 34, 36; пров.Санаторний: 2–9; узвіз Кошовий: 2–2А

 – вул.Богородицька: 101; вул.Михайлівська: 79;

– вул.Богородицька: 118, 120, 124, 126, 128; вул.Грецька: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56–74; вул.Колодязна: 6, 12, 14А, 16–16А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40–42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60; вул.Кузнецька: 1–31, 33, 35, 37, 39; вул.Льва Толстого: 1–15, 17, 21, 23, 25; вул.Михайлівська: 87; вул.Пилипа Орлика: 49, 53, 53А, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 68, 70, 72; вул.Поштова: 9–20, 22; вул.Преображенська: 58, 60, 62, 67, 68, 69, 71, 73, 75, 81; вул.Суворова: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57; вул.Театральна: 56, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70; вул.Ярослава Мудрого: 49, 49А, 49В, 51, 57, 59, 59А; пров.Лікарняний, пров.Попова, пров.Санаторний: 14; пров.Шкільний, узвіз Корабельний: 12; узвіз Кошовий: 3;

– вул.Б.Мозолевського: 59, 61, 61А, 63, 65, 70, 72, 72А, 72Б, 74, 76, 78, 78Б, 80; вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гірського: 71, 73; вул.Ілька Борщака: 23, 25, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Канатна: 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21/41, 22, 23; вул.Колодязна: 66, 70А–70Б, 72, 74–74А, 76–76А, 86–88, 90, 92, 94–94/3, 96, 98, 100–104; вул.Кузнецька: 32, 34, 36, 38–38А, 41–79; вул.Льва Толстого: 16, 18–20, 22, 24, 26–43; вул.Маяковського: 35, 35/15, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Олеся Гончара: 26, 28, 30, 32, 36, 41, 43, 43А, 47, 49, 51; вул.Пилипа Орлика: 33, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 48, 52, 58; вул.Поштова: 21, 23–34; вул.Преображенська: 36, 38, 42, 44, 46, 46А, 50, 50/32, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 65А; вул.Робоча: 7, 9, 11, 13, 15, 15А, 17, 21, 25, 29, 31/31А, 33, 35, 37, 37/47; вул.Староколодязна, вул.Старообрядницька: 38, 40; вул.Театральна: 25, 29, 31, 31/12, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 43, 44, 48, 49, 50; вул.Шолому-Алейхема, вул.Ярослава Мудрого: 33, 37, 41, 43, 43/17, 47, 50А, 54, 60, 60А, 68А, 70, 72, 74А, 76; пров.Чкалова: 2А–13;

– вул.Єврейська: 3–11А; вул.Колодязна: 93, 95, 97, 99–99/1, 109–117; вул.Комкова: 4–18; вул.Котляревського: 2–2А, 4, 6, 12–14; вул.Купецька: 1Б–4, 6, 8–8/1, 10, 12–12А, 14; вул.Лугова: 1–24А, 26, 28А–30, 32–32А, 34–38/13, 40/10, 42, 44–44А, 46–46А, 50, 52, 54А/22; вул.Нижня: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 59А, 59А/10, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 69, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94; вул.Олександрівська: 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67А, 68, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 85, 85А, 87, 89, 91, 93, 95, 95/16; вул.Робоча: 45, 47, 49, 53, 57А, 57Б, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69А, 71, 73, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97/1, 99, 101, 103, 105; вул.Садова: 18А–18/29, 20; вул.Яружна: 1–3; пров.Солдатський, пров.Учбовий: 28/50, 30, 34, 36, 36/6, 40, 44, 45/48, 46, 46А, 48, 48А, 49, 50, 53, 54, 55, 55Б, 56, 58, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 71Б, 71/2, 72, 73, 73А, 75, 89, 165;

– вул.Єврейська: 15–15/53А, 17, 19, 21, 23, 25–25/60, 27, 29–29А, 31, 33–33А, 35, 37–37А, 39, 41, 43, 45, 47–70, 72–72А, 74–76, 78; вул.Комарова: 6/29, 12, 16, 18, 22, 24–24А, 26–66; вул.Комкова: 20–56, 58; вул.Котляревського: 20, 22, 28, 30–61, 63, 65–67, 69, 71–73; вул.Купецька: 5, 7–7Б, 9, 11, 13–13А, 15–64, 66, 68, 70, 72–74, 76, 78, 80; вул.Ломоносова: 5А–62, 64–64А, 66–66А; вул.Лугова: 25, 27, 31, 33, 39–39/5А, 41, 43, 45, 47, 51, 53; вул.Олександрівська: 28, 32, 34, 36, 38, 38Б, 40, 40А, 42, 44, 44А, 46, 50, 52, 54; вул.Пушкінська: 2–59А, 61, 63, 65; вул.Садова: 50–66/72; вул.Смольна: 26–28, 32, 34, 36–38А, 40, 42, 44–48, 50, 56–56А, 58–60, 62, 64, 66–66А, 70; вул.Фрітаун: 14А–65, 68–68А; вул.Яружна: 33, 35, 37–37А, 39, 41–41А, 43, 45–45А, 47–72А, 74–74А;

– вул.Білоруська, вул.Вільхова: 6; вул.Запорізька: 1А–1В, 3, 5, 7–9, 13, 17–21, 27–29, 33, 35, 37–37А, 41, 43–45, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Запорожчука Т.: 11/9–25; вул.Комарова: 96, 98–98А, 100, 102, 104, 106–108, 110, 112, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 134–134Б, 151–183; вул.Купецька: 85, 87, 89, 91, 93–95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111–156; вул.Ломоносова: 87–145; вул.Нижня: 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 171А, 173, 175, 175А, 177, 178, 178А, 178/5, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 183Б, 184, 185, 186А, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 193А, 193Б, 194, 195, 195Б, 196, 197, 198, 199, 201, 202, 203, 203/2, 204, 205, 206; вул.Олександрівська: 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 160/4, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179; вул.Причальна: 16–106; вул.Пушкінська: 101–160; вул.Чайковського: 1–100А, 102–102А, 104, 106, 108–110А, 112, 114, 116, 118–118/12; вул.Яружна: 101, 103–103Б, 109–113; пров.Затишний, пров.Насипний, пров.Новосельський, пров.Тупиковий, пров.1-ий Наскрізний, пров.1-й Флотський, пров.2-й Флотський, пров.3-й Флотський, узвіз Корабельний: 1–11А, 13–19;

– вул.Вільхова: 70–82/2; вул.Єврейська: 71, 73, 77, 79–144; вул.Запорізька: 2, 4, 6, 12–12А, 14, 22–26А, 30–32Б, 34–34А, 36–36/85, 38–40, 42, 46–50, 52, 54, 56–56/102, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78–80/2; вул.Запорожчука Т.: 1–9; вул.Качельна, вул.Колодязна: 5, 7–11, 13, 15, 19–19А, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35–37, 39–39/17, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57–59, 61–65, 69, 71, 73, 75, 81–85, 89–89/17, 91А–91Б; вул.Комарова: 67–95, 97, 99–99/20, 101, 103, 105, 109, 111, 113–115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–133А, 135–149; вул.Котляревського: 1, 3, 5, 7–9, 15–19, 21, 25–27, 29; вул.Купецька: 65, 67/60, 69, 71, 75, 77, 79, 81–84, 86, 88, 90–90Б, 92, 96, 98–100, 102, 104–104А, 106–106Б, 108, 110; вул.Ломоносова: 63, 65, 67–84Б; вул.Мостова: 2–61; вул.Нижня: 77, 79, 79А, 79Б, 81А, 81Б, 83, 87, 89, 91, 91А/7, 93, 95, 96, 96/10, 97, 98, 99, 100, 101, 101А, 102, 103, 103А, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117А, 118, 119/19, 120, 120А, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129А, 130, 131, 132, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 152, 153, 154, 155, 156, 156А, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 172А, 174, 176, 176/10; вул.Олександрівська: 58, 60, 62, 64, 66, 66А, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/14, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99А, 99Б, 99/19, 100, 101, 102, 102/6, 103, 105, 106, 106Б, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 111А, 111/7, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120Б, 121, 121А, 122, 124, 125, 126, 127, 128А, 129, 131, 133, 137, 139, 141, 143, 143А, 145, 147, 149, 151, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 165А; вул.Пушкінська: 60, 62, 64, 66–100А; вул.Садова: 68–98; вул.Смольна: 1–25, 31А, 33, 35–35/67, 39, 41, 43, 49–49А, 51–53, 57; вул.Тютюнова, вул.Фрітаун: 2–11; вул.Яружна: 73, 75–100, 102–102А, 104; пров.Економічний, пров.Кавалерійський, пров.Клубний, пров.Новопобутовий, пров.Оборонський, пров.Сибірський, пров.Степовий, пров.Чкалова: 19–28;

– вул.Військове містечко, вул.Гмирьова: 26, 35, 37; вул.Комарова: 1–3, 7–11, 13–15, 17, 19–21, 23, 25; вул.Олександрівська: 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 6, 6/4, 8, 8А, 8Б, 10, 12, 16, 16А, 16Б, 18, 20, 22, 24; вул.Професора Уварова, вул.Філатова: 18, 20, 20/27, 26, 28; пров.Північний, в/ч А1604

– вул.Арктична: 2–4, 7; вул.Садова: 5–9Б; вул.Стрітенська: 1А–9/39; вул.Філатова: 32А, 34, 37, 46; пров.1-ий Арктичний, шосе Миколаївське: 11, 11А, 11Б, 13, 13А, 154/35;

– вул.Агрономічна, вул.Василя Стуса: 15–102/125, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А, 118, 120, 122–124/37, 126, 128; вул.Весела: 25–107А, 109–113; вул.Заміська, вул.Запорізька: 88, 90–92, 102–130, 132, 134, 136, 138; вул.Івана Франка, вул.Мостова: 62–84/55; вул.Олешківська Січ: 5–83; вул.Полтавська: 14, 16, 18–20, 24–26, 28, 32, 36, 38, 40, 42/115; вул.Садова: 17А; вул.Смольна: 71А–73, 75, 77, 79, 81, 83, 87/42, 91, 93, 95–99А, 101–101А, 103, 105–129, 131, 133, 135–147; вул.Стрітенська: 22–26, 35–110, 112, 114–114/112, 116–116А, 118; вул.Сухарна: 4, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38–38А, 42, 44, 46А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64–64А, 66–66А, 68, 70–70А, 72, 74–76А, 78, 80–88; вул.Тимірязєва: 37/29, 41, 43, 54–64; вул.Фрітаун: 119–149; вул.1-а Олешківська, вул.2-а Олешківська, вул.3-я Олешківська, вул.4-а Олешківська, пров.Виноградний, пров.Мостовий

– вул.Комкова: 71А, 73, 75, 83–85А; вул.Котляревського: 78; вул.Садова: 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33; вул.Смольна: 74, 76, 78, 80, 82, 84–86А, 88–90, 92, 94, 100–100А, 102, 104; вул.Стрітенська: 27–34; вул.Тимірязєва: 1–37/2, 38–40, 42, 44–50/27; вул.Фрітаун: 67, 69–77, 79, 81–83, 85–115;

– вул.Арктична: 6–6/12, 8–20; вул.Єврейська: 12–14, 16, 18, 20, 22, 24–24/2, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40А, 42, 44, 46; вул.Комкова: 57А–57/28, 59–70, 72, 74–74/34, 76–76В; вул.Котляревського: 62, 64–64/3, 68, 70–70/31, 74–76; вул.Лугова: 55–61; вул.Робоча: 70, 72, 74, 76, 76А, 78, 78А, 80, 80А, 109, 109Д, 111, 111Б, 113, 113А, 113Г, 113Е; вул.Садова: 11А–17, 24, 26, 28–28А, 30, 32–32А, 36А, 38–38А, 40–40А, 42; вул.Стрітенська: 10–11В; вул.Яружна: 5–32А, 34, 36–36/67, 38, 40, 42, 44, 46–46А; пров.2-ий Арктичний

 – вул.Комкова: 78–80А, 90, 92; вул.Мала Садова, вул.Робоча: 117, 117А, 119, 121; вул.Стрітенська: 15–21;

Територіальний виборчий округ №4

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

Опис меж

БЄЛОБРОВ Віталій Ігорович

 

ІІ четвер:

Актова зала

ЗОШ № 51

з 15.00 – 17.00

 

ІV четвер:

Приміщення  по

пр. Кирила та Мефодія, 19

з 15.00 –17.00

 

Помічники:

ШЕВЧЕНКО Ігор Юрійович

050 595 55 87

 

 

ХЛУПІН Максим Леонідович

095 872 96 94 ________________

МАТВІЄЦЬ Олена Леонідівна

 

ІІІ четвер:

вул. Дорофєєва,14-а (колишнє кафе «Русалочка»)

з 15.00 – 17.00

 

050 729 33 48 Тодавчич Світлана Михайлівна (помічник)

 

ПАСТУХ Оксана Вікторівна

 

І середа:

вул.Перекопська,39

з 10.00 – 12.00

 

067 839 46 15

 

 

 

 

 

ПІДПЕРИГОРА Роман Степанович

 

ІІ четвер:

с. Комишани, вул. Центральна (Радянська), 60 (ЗОШ № 26)

з 15.00 – 17.00

 

ІІ пятниця:

м. Херсон,
вул. Робоча, 205 (НВК № 11)
 з 17.00 – 19.00

 

Помічники:

Савіна Ніна Нарімановна
050 64 104 90

Шелестенко Олена Володимирівна

095 226 74 88

________________

ПОПУТЬКО Юрій Анатолійович

 

 

 

 

СИДОРЕНКО Андрій Євгенович

 

І четвер:

пр. Будівельників, 9 (НВК № 51, актова зала)

з 15.00 – 17.00

 

ІІІ четвер:
пр. Кирила та Мефодія, 19 (Центр Соціального Служіння, перший поверх)

 

з 14.00 – 18.00

_______________

УСТИНОВА Наталя Валентинівна

 

ІІ середа:

просп. Святих Кирила та Мефодія, 17-б (Херсонська гімназія № 1)

з 16.30 – 18.30

 

0504702755

ХМАРО Антон Сергійович

 

– вул.Комкова: 87–89 к.2, 94–94 к.4;

– вул.Адмірала Макарова: 11–91; вул.Докучаєва: 6–14; вул.Донецька: 2–69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Качалова: 1/27–37; вул.Комкова: 91–91А, 93, 95–142А; вул.Котляревського: 94–113; вул.Лесі Українки, вул.Москвіна: 1–45; вул.Перова, вул.Робоча: 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 161А, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189; вул.Смольна: 130–130А, 132–132А, 134, 161А; вул.Шумського: 1–39/2; пров.Макіївський, пров.Островського

– вул.Фрітаун: 78 к.1–78 к.2, 80 к.1–80 к.2, 84, 151–163/63;

– вул.Адмірала Макарова: 95–197; вул.Бурзі: 3–3А, 5–5Б, 7А, 9–9А, 11–11А, 13–13А, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33–33А, 35, 37, 39–39А, 41–41А, 43–43А, 45–45Б, 47–47А, 49, 51–51А, 53–53Б, 55–55В, 57А–57/20, 59А, 61А, 63–63А, 65–67А, 69–69А, 71–81/16; вул.Весела: 108–108В, 116; вул.Донецька: 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–205; вул.Запорізька: 131, 133, 135, 137, 139–185; вул.Олешківська Січ: 86А–100Б; вул.Островського, вул.Полтавська: 44–46, 48, 50, 52, 56, 58/94, 60–88, 90–104/21; вул.Приозерна, вул.Силікатне селище, вул.Штурвальна: 2А–15; пров.Будівельний, пров.Весняний, пров.Олешківський, пров.Якірний

– вул.Василя Стуса: 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 127, 129–170; вул.Весела: 117–147; вул.Вільхова: 1–5А, 7–66/2; вул.Громадянська, вул.Запорізька: 61, 63, 65–67/7, 69, 71–71/1, 73, 75, 77, 81–87, 89, 93–101; вул.Комунальна, вул.Полтавська: 1–13, 15, 17, 21–23Б, 27, 29–31, 33, 37, 39–39А, 41, 43, 47, 49, 51, 53–55, 57, 59; вул.Причальна: 108/1–186; вул.Садова: 37, 39, 41, 43–49; вул.Смольна: 61, 63, 65, 67–69Б; вул.Стрітенська: 111–111/2, 113, 115–115А, 117, 119–160/7; вул.Сумська, вул.Сухарна: 1А–1Д, 9, 11–11/3, 13, 15–15А, 17, 19–21, 23, 25–27, 29, 31, 33, 35–35А, 37, 39–41, 43, 45, 47–49, 51, 53–53А, 55, 57, 59, 61–63А, 65, 67–67А, 69, 71, 73, 77, 79, 92–147; вул.Чайковського: 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119–238; вул.Яружна: 114–148; пров.Капітана Ванденка, пров.Комунальний, пров.Полтавський, пров.Прибережний, пров.Прямий, пров.Студентський, пров.1-ий Запорізький, пров.2-ий Запорізький, пров.2-ий Наскрізний, пров.3-ій Кошовий, пров.4-ий Кошовий

– вул.Антона Головатого, вул.Бурзі: 116Б–130; вул.Газова, вул.Дмитра Донцова: 1Б–1/47, 3–21, 23–23А, 27, 29, 31, 35, 41–61/36; вул.Івана Богуна: 2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34–36, 38–38А, 40, 42, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54; вул.Москвіна: 72–80А; вул.Робоча: 92, 94, 96, 98, 102, 108, 110, 112, 114, 120, 126, 132, 136, 138, 140, 142, 142А, 142/1, 144, 144А, 144/2, 146, 146/1, 148, 150, 152/2, 191А, 221, 251, 251А, 253, 253А, 255, 255А, 257, 257А, 257Б, 259, 259А, 261, 263, 263А, 265, 269, 271, 273, 275, 277, 287, 289, 291, 293, 299; вул.С.Параджанова: 11/19–64; вул.Янки Купали, вул.1-а Західна, вул.10-а Західна, вул.2-а Західна, вул.3-я Західна, вул.4-а Західна, вул.5-а Західна, вул.6-а Західна, вул.7-а Західна, вул.8-а Західна, вул.9-а Західна

– вул.Баку, вул.Дмитра Донцова: 2, 22, 24–26, 28, 30, 32–34, 36–40; вул.Івана Богуна: 3, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–31, 33, 37–37/5, 39, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Ігоря Шпака, вул.Качалова: 40–47; вул.Лавреньова: 2; вул.Москвіна: 46–53/65; вул.Нафтовиків, вул.Партизанська, вул.Робоча: 82А, 84, 86, 86А, 88, 90, 193, 193/2, 195, 195А, 199; вул.С.Параджанова: 1А–8; вул.Стадіонна, вул.Української Армії, вул.Фестивальна, вул.Фінансистів, вул.Фонтанна: 3–18, 20, 22, 24–94; вул.Шумського: 40–46; пров.Яружний

– вул.Докучаєва: 18; вул.Лавреньова: 7–7А; вул.Фонтанна: 23 к.1–23 к.3;

– вул.Івана Богуна: 56, 58–58А, 63, 65, 67, 69–71, 73/47, 77, 79–79А, 87–87А, 89; вул.Робоча: 201, 201А, 203, 203А, 207, 209, 211; просп.Будівельників: 1/62, 4–6;

– вул.Лавреньова: 16, 18–20; просп.Будівельників: 14–16, 19–27А; просп.Святих Кирила та Мефодія: 28;

– вул.Лавреньова: 12, 22, 24, 26, 28; просп.Будівельників: 11–13, 17; просп.Святих Кирила та Мефодія: 26–26А;

– вул.Івана Богуна: 66А, 68, 93; вул.Лавреньова: 4, 8; просп.Будівельників: 1А, 3, 7–8;

– вул.Івана Богуна: 64–64А, 91; вул.Фонтанна: 19 к.1–19 к.3, 21 к.1–21 к.3;

– вул.Івана Богуна: 72, 74, 78; вул.Лавреньова: 5–5А, 9; просп.Святих Кирила та Мефодія: 18А–18Б, 20;

– вул.Івана Богуна: 80–82А; вул.Лавреньова: 3–3А, 11, 13–15, 17; просп.Святих Кирила та Мефодія: 18Г–18Д;

– вул.Лавреньова: 23А, 25–25А, 27–27А, 29–29А; вул.Миколи Куліша: 9–15Б;

– просп.Святих Кирила та Мефодія: 15/2–17, 19, 23–25А;

– вул.І.Вазова: 3, 4, 6–8; вул.Лавреньова: 21;

– вул.І.Вазова: 1, 3А, 5; вул.Миколи Куліша: 1А–5;

– вул.Івана Богуна: 86, 88; просп.Святих Кирила та Мефодія: 8–11, 14–14Б;

 – вул.Людвіка Заменгофа, просп.Святих Кирила та Мефодія: 11А;

– вул.Бурзі: 2А–2Г, 4, 6, 8, 10, 12–12А, 14, 16, 18, 20, 22–22А, 24–24А, 26–26Б, 28–30, 32, 34–34А, 36–36А, 38–38А, 40–40А, 42–42А/2, 44А, 46/19, 48, 50, 52, 54, 56–56А, 58–58А, 60, 62, 64–64/102, 68, 70, 88–104А; вул.Докучаєва: 15–17; вул.Івана Богуна: 103; вул.Полтавська: 89; вул.Сєрова, вул.Старий УкрНДІЗЗ, вул.Фонтанна: 100–152; вул.Штурвальна: 16–26; пров.Танкерний, пров.1-ий Вірьовчин, пров.2-ий Вірьовчин, пров.3-ій Вірьовчин, пров.4-ий Вірьовчин, пров.5-ий Вірьовчин, пров.6-ий Вірьовчин, пров.7-ий Вірьовчин, пров.8-ий Вірьовчин

смт Комишани – вул.Вірьовчина, вул.Гоголя, вул.Громадянська, вул.Добровольців, вул.Зарічна: 1А–1Б, 3, 5–5В, 7, 9, 11, 13–13В, 15–15Б, 17–17А, 19, 21–21А, 23, 25–25Б, 27–31А; вул.Космонавтів, вул.Лермонтова, вул.Нижня: 1–47, 49, 51, 53–55, 57; вул.Польова: 82–146; вул.Садова: 1–65, 67, 69, 71; вул.Херсонська, вул.Центральна: 1–52А, 54, 56, 58; вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Яружна, пров.Мирний: 1–12, 14, 16; пров.Мостовий, пров.Робочий: 1–10; пров.Сонячний, пров.Східний, пров.Тупиковий

смт Комишани – вул.Горького, вул.Заповідна, вул.Зарічна: 2, 4, 6–6Б, 8–8Б, 10–10Б, 12–12Б, 14–14Б, 16–16Б, 18–18Б, 20–20В, 22, 24–24А, 26–26А; вул.Кооперативна, вул.Крилова: 1, 2А–2В; вул.Нижня: 48, 50, 52, 56, 58–82А, 87, 93, 95–95А, 97, 99А; вул.Польова: 1–80; вул.Поштова, вул.Садова: 66–66Б, 68, 70–70А, 72–116; вул.Соборна, вул.Центральна: 53, 55–55А, 57, 59–88А, 90–90А, 92–92А, 94–94Б, 96–96А, 98; вул.Широка: 1–1Е, 3–3А, 5–5А, 7А–7Е, 9–9Г, 11, 13, 15–15Б, 17–17А, 19, 23–25А, 27–27А, 29–29А/2, 31–33А, 35, 37, 39А; вул.Шкільна, пров.Комбайновий, пров.Комишанський, пров.Кошовий, пров.Мирний: 13–13Д, 15, 17–46; пров.Надозерний, пров.Першотравневий, пров.Поштовий, пров.Річковий, пров.Стадіонний, пров.Степовий, пров.Торговий, пров.Шкільний

смт Комишани – вул.Арнаутська, вул.Б.Хмельницького, вул.Дзеркальна, вул.Дніпровська, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Крилова: 1А–1В, 3–68; вул.Ломоносова, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Нижня: 84–86Б, 88–92А, 94–94А, 96–96А, 98, 100–149; вул.Нова, вул.Носенко, вул.Пестеля, вул.Південна, вул.Пушкіна, вул.Садова: 117–136А; вул.Тиха, вул.Фестивальна, вул.Фонтанна, вул.Центральна: 89–89А, 91, 93, 95, 97, 99–130Г; вул.Широка: 2–2А/3, 4, 6–6А, 8А–8В, 10–10А, 12, 14–14В, 16, 18–18А, 20–22А, 26, 28–28Б, 30–30Б, 34–34А, 36–36Б, 38А, 40–50; пров.Артилерійський, пров.Дунайський, пров.Затишний, пров.Лиманний, пров.Морський, пров.Спортивний

смт Комишани – пров.Робочий: 12;

с-ще Благовіщенське, с-ще Приозерне

с-ще Зимівник

 

 

 

Територіальний виборчий округ №5

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

 

Опис меж

БЕБКО Іван Якович

 

щопонеділка:

вул. Пилипа Орлика, 30

з 16.00 – 18.00

 

тел.:050 318 52 49 (БЕБКО І.Я.);

 

тел.:095 92 44 705

ГОМЕНЮК Катерина Вікторівна (помічник)

___________________

ДАНИК Вадим Вікторович

 

ІІ четвер:

вул. Пестеля, 4, гімназія № 6,

ауд. 116

з 17.00 – 18.00

 

050 912 373

________________

ЗАБОЛОТНИЙ Олексій Владиславович

 

Щочетверга:

вул. Гімназична, 7

з 14.00 – 16.00

 

050 607 03 09

 

(помічник)

050 200 90 05

Рибалкіна Євгенія

 

ЙОСИПЕНКО Віталій Васильович

 

 

 

 

КАЛИТА Андрій Степанович

 

ІІІ четвер:

приміщення Центральної дитячої бібліотеки по вул. Потьомкінська, 88-А

з 15.00 – 17.00

 

098 530 00 29

_________________

МАЛИЦЬКА Алла Павлівна

 

ІІ та ІV вівторок:

просп. Ушакова,22/1

з 14.00 до 17.00

________________

ПОДДУБНИЙ Дмитро Вікторович

 

ІІІ четвер:

вул.  О. Гончара, 19, офіс 23

з 15.00 – 18.00

 

050 953 53 54

F: facebook.com/
poddubniy/dmitriy

________________

СИВАК Костянтин Валерійович 

________________

ХАРЧЕНКО Сергій Володимирович

 

ІІ четвер:

вул. Пестеля, 4, гімназія № 6,

аудиторія 116

з 17.00 – 18.00

 

095 368 5335

(помічник Євгенія)

м.Херсон – вул.Гімназична: 4–6, 8–8А, 10, 12, 14, 18, 20 к.В/Ч–22/2, 24–24А, 26–40А; вул.Морська, вул.Порт-Елеватор, вул.Портова, просп.Ушакова: 4А;

– вул.Гагаріна: 4, 4А, 8, 8А, 10; вул.Гімназична: 23, 25–25/10; вул.Дружби: 6–8; вул.Катерини Гандзюк: 1–3; вул.Московська: 3–20; вул.Перекопська: 3, 6, 7, 8А, 10А; вул.Пестеля, вул.Петра Калнишевського: 2А, 5; вул.295 Херсонської стрілецької дивізії: 3; пл.Свободи: 3–8; пров.Маяковського, просп.Ушакова: 26/2–34;

– вул.Гагаріна: 14, 24, 26, 28, 28А, 28Б, 30; вул.Московська: 28–41/11, 43; вул.Небесної сотні: 3–15; вул.Тираспольська: 1–1А, 5–5А, 13; вул.295 Херсонської стрілецької дивізії: 4–8; пл.Свободи: 9–9/1; пров.Інженера Корсакова: 3–5А;

– вул.Гагаріна: 34, 36, 36А, 40, 42, 42А, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48/1, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82/1, 82/3, 83, 87, 89, 91, 95, 97, 99, 101, 101А, 103; вул.Гончарна: 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 52А, 56А, 58, 62, 62А, 66, 68, 70, 72, 74, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 102А, 104, 106; вул.Київська: 2–15А; вул.Кременчуцька: 69, 75, 81, 81А, 83А; вул.Московська: 42, 49–95/75; вул.Небесної сотні: 17–25; вул.Степана Разіна: 1А–1/41, 6, 8–13/38, 16–17; вул.Тираспольська: 2А–4, 6–12Б, 14–16, 18, 20, 22; пров.Інженера Корсакова: 25А–51;

– вул.Гагаріна: 3, 5, 15, 17, 17А, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 37А, 39, 41, 43, 43А; вул.Гончарна: 4, 8, 10Б, 12, 14, 16, 17, 17/20, 19, 19А, 20, 20/2, 22, 22А, 23, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 33А, 34; вул.Молодіжна: 2А, 4, 6, 7, 9, 9А, 10; вул.Тираспольська: 17, 19А, 21/38, 25, 27; вул.Українська: 1, 3, 7, 20, 22, 22А, 22Б, 24, 28, 30, 32, 32А, 34, 34А, 36; вул.295 Херсонської стрілецької дивізії: 13–28; просп.Ушакова: 40–46;

– вул.Іллюші Кулика: 12А, 12/95, 31 к.4, 31 к.7; вул.Кримська: 30; вул.Молодіжна: 1А, 30А, 30/56, 31, 32, 32/1, 32/2, 34, 34/1, 34/2, 35, 35/42, 36, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46/1, 46/2, 47, 47А, 47Б/101А, 48, 48А, 48/1, 50, 54, 54А, 56, 56/2, 56/3, 58, 58/51; вул.Степана Разіна: 33, 35, 37, 39, 41, 43–47/4, 51–51/2, 81–95; вул.Тираспольська: 32–60Б; вул.Українська: 37, 37А, 39, 41, 43, 43А, 45, 45А, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 55/1, 57, 57А, 59, 61, 61А, 63; вул.Шевченка: 1; пров.Козацький: 27; пров.Котельний, просп.Ушакова: 56–62А, 64–68, 70;

– вул.Гончарна: 39, 39А, 41, 41А, 43, 45, 45А, 47, 47А, 49А, 51, 51А, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 79/2, 81, 83, 83А, 85, 87, 87/2, 89, 91, 91А, 93А; вул.Заводська: 1, 70, 82, 84; вул.Іллюші Кулика: 14/76, 16, 16А, 18, 20, 22, 22А, 24, 26/69, 30, 32, 32А, 34; вул.Київська: 16–80; вул.Кооперативна, вул.Кременчуцька: 87, 89, 91, 91А, 95, 95А, 95/41, 97, 101, 103, 103А, 105, 109, 111, 113, 117, 119, 121, 123, 125, 129, 129/2, 131, 133; вул.Кримська: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14Б, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 21, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 31, 39, 41; вул.Молодіжна: 15, 17, 17/2, 19, 21, 23, 29, 60, 60/3, 62, 64, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 80, 82; вул.Пугачова: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/66, 21, 23, 23А, 24, 24Б, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/59, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 64А, 64Б, 66А, 66/113; вул.Севастопольська, вул.Степана Разіна: 5, 7, 14–14А, 18/53–32, 34–34/2, 36, 38, 40, 42–42А, 48–50, 52–76; вул.Тираспольська: 26, 28/39–30Б; вул.Українська: 42, 42А, 42/30, 44, 44/4, 46, 48, 50, 52, 54, 60, 62, 62А, 64/24, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 76А, 78, 78А, 78Б, 79, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 92А, 94, 94А, 94/1, 96, 96А, 98, 100, 100А, 100Б, 102; вул.Шевченка: 18, 18А, 20, 22, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36А, 37, 37А, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 41Б, 41В, 41/52, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52/105, 53, 53А, 55, 57, 59; пров.Млинний, пров.Сєдова, пров.Степана Разіна

– вул.Залізнична: 18–24; вул.Іллюші Кулика: 29; вул.Потьомкінська: 102, 104–114; вул.Привокзальна: 1–1А, 5, 16–26; пров.Комбайновий: 9–14; просп.Ушакова: 79–91;

– вул.Гмирьова: 20, 20А, 20Б; вул.Залізнична: 4–15; вул.Іллюші Кулика: 21, 21А; вул.Молодогвардійська, вул.Потьомкінська: 97, 99–101, 103, 115–151; вул.Привокзальна: 4, 10–12; пров.І.І.Макуліна, пров.Козацький: 3–7А, 9, 11–21А; пров.Комбайновий: 16А; пров.Черкаський, просп.Ушакова: 62Б; шосе Миколаївське: 8, 10, 12, 14, 26А, 26Б, 28, 30, 34;

– вул.Б.Мозолевського: 35, 35/65, 37, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54А, 55, 58, 62, 64, 66, 68; вул.Гірського: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 63А, 65, 67; вул.Гмирьова: 29; вул.Засипна Балка, вул.Ілька Борщака: 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21/26, 22, 24, 26; вул.Канатна: 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12; вул.Маяковського: 17, 17А, 19, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 36, 38, 40, 42, 44/24; вул.Нижня: 2, 3А, 4, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 27А, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 38, 38А, 39, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56; вул.Олександрівська: 3, 5, 7, 7А, 7/1, 9, 9А, 11, 11А, 13, 13А, 13/1, 15, 17, 19, 21, 23/14, 27, 27А, 29, 29А, 31, 33, 35, 35А, 35Б, 35Д, 39, 41, 43, 47, 47А, 49, 51; вул.Олеся Гончара: 16, 18, 20, 24; вул.Потьомкінська: 65–77, 87–87Б, 89; вул.Рішельєвська: 53, 57/15–87Б; вул.Робоча: 14, 16, 22, 26, 30, 32, 42, 44, 46, 48/45, 52, 56, 58; вул.Торгова: 48–81; вул.Тракторна, вул.Філатова: 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10А, 11, 11А, 12, 13; вул.Форштадтська, вул.Хірурга Вороного: 15–35/6; вул.Червоного Хреста, вул.Чернишевського: 15–32; пров.Йосипа Пачоського: 59–73, 75А–76, 78–83Б, 86–91; пров.Учбовий: 1, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/9, 25, 26, 27, 29, 29/10, 31, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 45/2;

– вул.Гмирьова: 2, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6Б, 8, 8А; вул.Іллюші Кулика: 31 к.1, 31 к.2, 31 к.3, 31 к.5, 31 к.6; вул.Потьомкінська: 58, 60, 62, 78–86, 88, 90–94, 98–98/6; вул.Хірурга Вороного: 1–9; вул.Чернишевського: 6–12; пров.Козацький: 8–8А, 10А; пров.Пугачова, просп.Ушакова: 69–69А, 71–77;

– бульв.Мирний, вул.Б.Мозолевського: 2, 3, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24/46, 25, 25А, 25Б, 25/2, 27, 31, 32, 33, 34, 34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Гірського: 21, 21А, 23, 27, 27А, 29, 33, 35, 37; вул.Гоголя: 25–39; вул.Ілька Борщака: 3, 3/44, 4/46; вул.Маяковського: 4, 5, 8, 14, 16, 18, 22, 26; вул.Олеся Гончара: 7, 8, 23, 25, 27; вул.Потьомкінська: 37–55, 59, 61; вул.Рішельєвська: 45–52А, 54, 89–89А; вул.Ярослава Мудрого: 6, 8, 10, 12А, 12/14, 14, 20, 24, 28, 29А, 30, 36, 38; пров.Йосипа Пачоського: 48–57, 75, 76А–77/2, 84; просп.Ушакова: 51;

– вул.Воронцовська: 18, 20, 20А, 22; вул.Михайлівська: 11, 12, 13, 15, 17, 17А, 17Б, 19; вул.Пилипа Орлика: 26, 27, 27А, 28, 32; вул.Преображенська: 22, 22А, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45; вул.Соборна: 20–32; вул.Старообрядницька: 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27; вул.Суворова: 17, 19, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 32; вул.Театральна: 11, 13, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30, 32; вул.Торгова: 18–34; вул.Ярослава Мудрого: 23, 25, 31; пров.Портовий, пров.Успенський: 17, 19, 31, 33, 37–41А;

– вул.Гімназична: 3–3А, 7А, 9, 11–11А, 13, 15–17, 19; вул.Гоголя: 4А–19; вул.Катерини Гандзюк: 12–22; вул.Петра Калнишевського: 4, 6А; вул.Пилипа Орлика: 7, 10, 12А, 14, 16, 18, 22; вул.Потьомкінська: 17–33; вул.Преображенська: 5, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20; вул.Соборна: 2–4, 6–16; вул.Старообрядницька: 3, 4, 4А, 4Б; вул.Суворова: 1, 1А, 1/13, 2/15, 7/9, 8; вул.Театральна: 1, 3/6, 6/8, 10, 12, 14, 14А; вул.Ярослава Мудрого: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19/33, 21; пров.Готельний, пров.сестер Гозадінових: 20; пров.Успенський: 18, 30, 32, 34; просп.Ушакова: 12;

– вул.Богородицька: 1, 2, 3, 4, 5/6, 6, 6А, 7, 8, 10/5, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 23, 23А, 23Б, 24Б, 25, 27, 29, 30; вул.Віктора Гошкевича, вул.Воронцовська: 2, 4, 6, 6А, 8; вул.Михайлівська: 4, 5, 8, 10, 16, 20, 23, 27, 27А, 28, 29, 30, 30А, 30Б; вул.Потьомкінська: 4–13; вул.Рішельєвська: 1–43; вул.Соборна: 5; вул.Торгова: 6/26–6/26А; пров.сестер Гозадінових: 4–10Б; пров.Успенський: 2–13;

– вул.Академіка Павлова, вул.Вишнева: 12; вул.Герцена, вул.Дар’ївська, вул.Карбишева: 3; вул.Кольцова: 3–24; вул.Некрасова: 3–27/67; вул.Паровозна: 28–133; вул.Рєпіна: 4, 8–22; вул.Старий Аеропорт, вул.Сурикова, вул.Шевченка: 6; пров.Баженова, пров.Вахтангова, пров.Вишневий, пров.Гастелло, пров.Станіславського, пров.Шевченка, проїзд Баранова-Росіне, проїзд Добролюбова, проїзд Івана Челюка, проїзд Крилова, проїзд Патона, проїзд Таврійський, проїзд Успенського, проїзд Шота Руставелі, проїзд Щепкіна, просп.Адмірала Сенявіна: 27–124; просп.Кутузова: 31–99;

 

Територіальний виборчий округ №6

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

 

Опис меж

БІЛКОВСЬКИЙ В’ячеслав В‘ячеславович

 

ІІІ четвер:

вул. Полковника Кедровського, 8а, в приміщенні Херсонської

спеціалізованої школи № 27

з 16.00 – 17.00

 

095 453 98 85

________________

БРЕСЛАВЕЦЬ Олена Михайлівна

 

ІV середа:

офіс у приміщені по вул. Некрасова, 56

з 16.00 – 18.00

 

066 401 07 11

________________

ДМИТРІЄВ Микола Сергійович

 

ІІІ четвер:

вул. Кости Хетагурова, 59, в приміщенні

ЗОШ № 4

з 16.00 – 17.00

________________

КИРИЧЕНКО Костянтин Ігорович

 

щовівторка:

пр. Ушакова, 57, офіс 403

з 09.00 – 12.00

________________

МКРТЧЯН Тігран Самвелович

________________

ОСАУЛЕНКО Ігор Михайлович

 

ІІ середа:

вул. Перекопська, 39-А

з 15.00 – 17.00

 

099 183 55 63

м.Херсон – просп.Кутузова: 2–4; просп.200-річчя Херсона: 2, 8–12;

– вул.Паровозна: 1–15; вул.Полковника Кедровського, вул.Рєпіна: 3, 5; пл.200-річчя Херсона, просп.Адмірала Сенявіна: 5–26; шосе Миколаївське: 34Б, 34В;

– просп.Кутузова: 8; просп.200-річчя Херсона: 3–7 к.4;

– вул.Бучми: 5–15, 17–19, 21–21/27; вул.Кольцова: 28/1–42, 43А–46, 48, 50–50/5, 54, 56А–60; вул.Кости Хетагурова: 1–17/57; вул.Макаренка: 5/30–20; вул.Некрасова: 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47А–47/14, 49, 51–53/22, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77–77/18, 79, 81–83А, 85–85А, 87, 89, 91, 93–93А, 95, 97–97/14; вул.Ціолковського: 2, 6, 8А, 12; вул.1 Польова: 1–73, 79/8; вул.2 Польова: 1А/9–80; вул.3 Польова: 1/3–80; вул.4 Польова: 1–24, 26, 28/2, 30–30/1, 32, 34; вул.5 Польова: 1–23; вул.6 Польова: 2–24; пров.Михайла Шульца, пров.Паровозний, шосе Миколаївське: 52;

 – вул.Кольцова: 43, 47–47А, 49, 51; вул.Некрасова: 75, 99, 101, 103, 105, 107, 111, 113, 115, 117, 119–121, 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141–141А, 143, 145–149/6, 171, 215; вул.Нестерова: 2Б–12А; вул.Ціолковського: 3–5А, 7А; вул.1 Польова: 74/1–79, 80–131А; вул.2 Польова: 81–132; вул.3 Польова: 81–132; вул.4 Польова: 25, 27, 29, 31–31А, 33–33А, 35, 37, 39, 41, 43, 45–45А, 47, 51–53, 55, 57–102; вул.5 Польова: 24–83; вул.6 Польова: 26–70;

– вул.Гончарова, вул.Грибоєдова, вул.Державіна, вул.Достоєвського, вул.Жуковського: 2–4А, 15; вул.Кольцова: 55–55 к.2; вул.Космічна: 1А–33; вул.Лісова, вул.Миколи Гринька: 1–36; вул.Некрасова: 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 169, 173/36, 177, 179, 181, 183–183А, 185, 187, 189, 191, 193–193А, 195, 197, 199/33–199/33А, 201, 203–203А, 207–207А, 209–209А, 211–211Б, 213, 217, 219, 221, 229; вул.Нестерова: 13/2–15, 21, 25/2–27, 33; вул.Огарьова, вул.Ракетна: 1А–37; вул.Серафимовича, вул.Тургенєва, вул.Фонвізіна, вул.1 Польова: 132–189; вул.4 Польова: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–50, 54–54А, 56; вул.7 Польова, вул.8 Польова, пров.Лісовий

– вул.Антипенка: 1/51–28; вул.Бойка: 1–56/26; вул.Бучми: 16, 20, 22; вул.Вишнева: 1/57, 3–3Б, 5–11, 15–25, 27–29/57; вул.Дровникова: 1/33–56; вул.Королюка: 1/39–29, 31–31А, 33, 35, 37, 39–39/30, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55/36; вул.Кости Хетагурова: 22, 28, 34; вул.Литвинова: 1/45–27; вул.Макаренка: 25–39/29; вул.Некрасова: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58–58Б, 60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80; просп.200-річчя Херсона: 15, 17, 25–25А;

– вул.Некрасова: 28; просп.200-річчя Херсона: 16, 18–23;

 – вул.Антипенка: 59–124А, 126–126А; вул.Бойка: 57–121/12; вул.Вишнева: 48–48А, 50, 57/33, 59–133; вул.Генерала Алмазова: 33 к.2, 35 к.1–35 к.2; вул.Дровникова: 59–124, 126; вул.Жуковського: 9–14/104, 16–41/54, 73/48; вул.Королюка: 58/39–134/55; вул.Кости Хетагурова: 27, 29–33/58, 35–37, 41, 47–51, 53; вул.Литвинова: 57/43–127/30; вул.Некрасова: 84, 86, 88–88А, 90, 92, 94, 96, 98, 100/16, 102/7, 104, 106–106А, 108–110, 112, 114, 116, 118, 122, 124–124А, 126–126/8, 130/7, 132, 134–134А, 136, 138, 140–140А, 142, 144, 152–152/8; вул.Нестерова: 16–20, 22–24/131, 28, 34–40; вул.Ціолковського: 9–11/75, 13/82–44, 46, 48;

– вул.Вишнева: 52, 54, 56, 58; вул.Генерала Алмазова: 37 к.1–37 к.2, 39 к.1–39 к.2, 41, 43;

– вул.Антипенка: 30/53–56; вул.Бучми: 23/28–53/2; вул.Вишнева: 2, 4, 26, 30–47, 49, 51, 53, 55; вул.Карбишева: 36; вул.Королюка: 30–30/41, 32–32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/38; вул.Кости Хетагурова: 38–40, 42/57–46А, 52, 54; вул.Литвинова: 29–56/44; вул.Макаренка: 42–57; вул.Покришева: 2–10, 14А;

– вул.Антипенка: 125/65, 127–192; вул.Бойка: 123/41–187; вул.Вишнева: 135–203; вул.Вінера: 65–122/98; вул.Генерала Алмазова: 62, 72/79–142/80; вул.Гридасова: 65–122; вул.Дровникова: 125/47, 127–192/50; вул.Королюка: 135–204/56; вул.Космічна: 39–118; вул.Литвинова: 128–191/60; вул.Миколи Гринька: 37/178–126А; вул.Некрасова: 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166–168, 170, 172, 174–176/38, 178/37, 180–180А, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200–200/28, 202–202/35, 204–206, 208, 210, 212–212А, 214, 216, 218, 220, 224/38–228, 230–232; вул.Нестерова: 45–57, 59/129, 63, 69–69/1, 81–81А, 83/71–87, 91–119/71; вул.Ракетна: 40–108/141; вул.Т.Левицького: 66, 68, 70–141/84; вул.11 Північна: 65, 67–138; вул.12 Північна: 22, 71–139;

– вул.Вінера: 3–60; вул.Генерала Алмазова: 2–33 к.1, 34, 36, 38, 40, 42, 44–60, 64–70/50; вул.Гридасова: 4–60; вул.Жуковського: 44/46–72/45, 74/46–129; вул.Кости Хетагурова: 63–101; вул.Нестерова: 58, 60–62, 64–68, 70–78/69, 82, 88–90/69; вул.Покришева: 14, 16–18; вул.Т.Левицького: 1–65, 67, 69/54; вул.Ціолковського: 45, 47/23, 49/24–90; вул.11 Північна: 3–64, 66; вул.12 Північна: 3–21/80, 25–70/80; вул.13 Північна: 2–70/86; вул.14 Північна: 5–67;

с.Степанівка – вул.Вишнева, вул.Водопровідна, вул.Даника, вул.Джона Говарда: 1–3, 5, 7–9, 11, 13, 15–15А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–31А, 33, 35–37, 39, 41, 43–43А, 45–47, 49, 51, 53, 59, 61, 65–65Б, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109; вул.Журби, вул.Заводська, вул.Залізна, вул.Зелена, вул.Кам’яна, вул.Квіткова, вул.Лікувальна, вул.Ломоносова, вул.Музиківська, вул.Павлова, вул.Підхозна, вул.Планетна, вул.Поштова, вул.Профспілкова, вул.Ракетна, вул.Тракторна, вул.Українська, вул.Шкільна, пров.Вузький, пров.Дитячий, пров.Лікарняний, пров.Малий, пров.Торговий, пров.Яблучний, шосе Музиківське

с.Степанівка – вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Горича Більшого, вул.Горіхова, вул.Дениса Давидова, вул.Джона Говарда: 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–30А, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 48, 50–50А, 52, 54–58, 60, 62–64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98–100, 102–102А, 104, 106, 108, 110–118; вул.Енергетична, вул.Запорізька, вул.Зарічна, вул.Інгулецька, вул.Калинова, вул.Кільцева, вул.Моторного, вул.Очаківська, вул.Селянська, вул.Христича, пров.Електронний, пров.Кар’єрний, пров.Літній, пров.Мирний, пров.Очаківський, пров.Піщаний, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.Ягідний

 

 

Територіальний виборчий округ №7

з виборів депутатів Херсонської міської ради

 

 

Опис меж

ДМИТРІЄВ Андрій Миколайович

ІІ п’ятниця:

вул. 49-ої Херсонської Гвардійської дивізії, 9 (НВК № 56)

з 16.00 – 18.00

ІІІ п’ятниця:

вул. Ак. Тарле, 12 (ЗОШ № 45)

з 16.30 – 18.00

 

0954656364

_________________

МЕДВЕДЄВ Андрій Романович

 

ІІ середа:

вул. Карбишева, 26

з 09.00 – 11.00

ІV середа:

ЗОШ № 24

(вул. Карбишева, 32)

з 16.00 – 18.00

 

0667413174

СТЕЛЬМАШЕНКО  Юрій

Олександрович

 

ІІ середа:

вул. Соборна, 4,

1 поверх, офіс 39

з 15.00 – 17.00

 

0953782146

_________________

ЦЕНКЕР Ірина Іванівна

_________________

ЯЦКО Юрій Васильович

 

ІІ середа:

вул. Перекопська, 39-а, офіс партії «Європейська Солідарність»

з 11.00 13.00

 

050 076 44 41

м.Херсон – вул.Академіка Тарле Є.В.: 2; вул.Покришева: 45 к.4; вул.13 Північна: 72–115; вул.14 Північна: 72–112/116; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 49–113; пров.Вертолітний, пров.Чумацький, просп.Адмірала Сенявіна: 152А–154Б; просп.200-річчя Херсона: 36 к.3, 40–40Б, 44;

– вул.Карбишева: 28–34; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 33–35, 37, 41–45;

 – вул.Карбишева: 22, 26; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 19–27, 31, 35А; просп.200-річчя Херсона: 26 к.1–26 к.2;

– вул.Карбишева: 24; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 15, 37А; просп.200-річчя Херсона: 31, 33–35, 37, 39, 41–43;

– вул.Карбишева: 8–12 к.2; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 6, 11–11А; просп.200-річчя Херсона: 30, 32, 36 к.2, 38–38 к.8;

– вул.Карбишева: 2, 4–6; просп.Адмірала Сенявіна: 132–142, 144 к.3;

– вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 3, 7 к.1, 7 к.3; просп.Адмірала Сенявіна: 144 к.1–144 к.2, 146–150;

– вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 2 к.1–2А, 4 к.1–5, 7 к.2, 16 к.1–18 к.1; просп.Адмірала Сенявіна: 160А–164З, 166 к.4;

 – просп.Адмірала Сенявіна: 152 к.1–152 к.5, 156 к.2–156 к.8, 166 к.2, 166 к.5–166 к.7; просп.200-річчя Херсона: 50;

– вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 18 к.2–18 к.6; просп.Адмірала Сенявіна: 166 к.1, 166 к.3; просп.200-річчя Херсона: 48 к.1–48 к.2;

– вул.Покришева: 45 к.1–45 к.3, 47–49 к.4, 53 к.4–55;

– вул.Академіка Тарле Є.В.: 4 к.1–14 к.2, 16 к.2; вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії: 28 к.1–28 к.2;

– вул.Володимира Великого: 23–25 к.2; вул.Покришева: 51–53 к.3, 57 к.1–57 к.3;

– вул.Академіка Тарле Є.В.: 16 к.1, 16 к.3–47; вул.Володимира Великого: 27 к.1–29 к.2; вул.Нестерова: 173–173А;