Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Опитування щодо оцінки впливу регулювання на прийняття регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона» (не є громадським обговоренням)

Департамент містобудування та землекористування Херсонської міської ради пропонує Вам взяти участь в опитуванні  щодо впливу регулювання  на прийняття регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона».

У 2017 році Командитним товариством наукова-впроваджувальна фірма "Нові технології" розроблено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона. Згідно розробленої технічної документації з нормативної грошової оцінки середня (базова) вартість земель населеного пункту міста Херсона становить 362,24 грн.  за 1 кв. м.

Опитування проводиться з метою визначення впливу запропонованого регулювання.

Характеристика респондента:

 

1. Правовий статус:

○ юридична особа;

○ фізична особа – підприємець;

○ громадянин

 

2. Вид діяльності (заповнюється ФОП та юридичними особами):

  торгівля;

○ будівництво багатоповерхових будинків;  

 громадське харчування ресторанне господарство;

  послуги;

  виробництво;

  інше (зазначити) ____________________________________________________________

 

3. Які джерела Ви використовуєте для отримання інформації?

○ офіційна Веб сторінка міської ради в мережі Інтернет;

○ ЗМІ;

 ○ інше (зазначити) ____________________________________________________________

 

4. Яким чином впливає на Вас прийняття регуляторного акта – рішення Херсонської міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Херсона» (з визначеною середньою (базовою) вартістю 1 кв. м. земель міста Херсона, яка складає  -  362,24 грн.)

○ Суттєво;

○ Не суттєво;

○ Важко сказати