Перелік геонімів міста, селищних та сільської ради

 Перелік геонімів міста, селищних та сільської ради

ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

XXXI сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 13.10.2009 № 1279

Про затвердження Переліку геонімів

(назв вулиць, проспектів, бульварів,

площ, провулків тощо) міста Херсона,

 селищних та сільської рад, розташованих

 на території, яка входить до юрисдикції

Херсонської міської ради

З метою впорядкування та приведення у відповідність із графічними матеріалами чергового плану міста Херсона геонімів (назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) міста Херсона, селищних та сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради, спираючись на рішення міської ради попередніх років (1949-2009), на підставі статті 9 Статуту громади міста Херсона, затвердженого рішенням міської ради від 09.09.2003 №357, керуючись пунктом 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш ИЛА:

1. Затвердити Перелік геонімів (назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) міста Херсона, селищних та сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради (далі - Перелік, додається).

2. Виконавчим органам міської, селищних і сільської рад внести зміни у документи, які містять адреси об"єктів із назвами вулиць, провулків, площ, скверів, бульварів тощо, назви яких не відповідають Переліку.

3. Вважати дійсними геоніми (назви вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо), вказані в паспортах та правовстановлюючих документах фізичних та юридичних осіб, виданих до прийняття Переліку.

4. Районним відділам ХМВ УМВС України в Херсонській області з моменту прийняття рішення забезпечити реєстрацію фізичних та юридичних осіб відповідно до затвердженого Переліку.

5. Управлінню містобудування та архітектури міської ради (Ходін Г.М.), після закінчення робіт із коригування Генерального плану м.Херсона та затвердження в установленому порядку меж міста Херсона, внести необхідні зміни до Переліку.

6. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 23.11.2007 № 620 «Про затвердження Переліку вулиць м.Херсона, селищних і сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради».

7. Управлінню громадських зв"язків міської ради (Сазонова Т.В.) протягом двох тижнів із моменту прийняття рішення висвітлити його зміст у засобах масової інформації.

8. Відповідальність за підготовку та виконання зазначеного рішення покласти на першого заступника міського голови Яременка В.В.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування та регулювання земельних відносин
(Сіганевич В.Г.).

Міський голова В.В.Сальдо

ПЕРЕЛІК

геонімів (назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) 

 міста Херсона, селищних та сільської рад, розташованих на території, яка входить до юрисдикції Херсонської міської ради

м.Херсон

- назви вулиць, проспектів,провулків, проїздів;

- назви площ, парків, скверів, бульварів, затонів.

детальніше

детальніше

Антонівської селищної ради

смт Антонівка

селище Молодіжне

детальніше

Зеленівської селищної ради

смт Зеленівка

селище Сонячне

село Богданівка

село Петрівка

детальніше

Наддніпрянської селищної ради

смт Наддніпрянське

Селище Жовтневе

детальніше

Комишанської селищної ради

смт Комишани

селище Куйбишеве

селище Приозерне

селище Петровського

детальніше

Степанівської сільської ради

село Степанівка

детальніше