Підсумковий висновок за результатами моніторингу виконання програм (реалізації проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів

Підсумковий висновок

за результатами моніторингу виконання програм (реалізації проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надавалася фінансова підтримка з міського бюджету у 2020 році

№ з/п

Назва організації

Назва проєкту

Обсяг бюджетних коштів, виділених для реалізації проєкту,  грн

Обсяг бюджетних коштів, використаних для реалізації проєкту ,грн

Відповідність результативних показників виконання програми (проєкту, заходу) запланованим результативним показникам

Херсонська міська організація ветеранів війни і праці

завантажити

Підтримка та посилення соціального захисту ветеранів Другої світової війни і праці

15000,83

14999,83

Проєкт реалізовано у повному обсязі.

Протягом 2020 року Херсонська міська організація ветеранів війни і праці брала безпосередню участь в організації та проведені  заходів з відзначення державних свят та пам’ятних дат із покладанням квітів і вінків до меморіалів пам’яті м. Херсона. Проводилося відвідування ветеранів війни та праці, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни  на дому.

З нагоди 75-ої річниці  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та інших державних свят та пам’ятних дат громадська організація брала участь у відкритих уроках, конференціях, круглих столах, зустрічах в освітніх закладах міста.

Також було організовано та проведено низку конкурсів (на кращу ветеранську організацію, конкурс художньої самодіяльності ветеранських колективів, конкурс на кращий музей, конкурс «Волонтер року»).

Проєктом охоплено 1108 мешканців міста.

 Війні

Херсонська міська організація української спілки ветеранів Афганістану

завантажити

Підтримка та посилення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав

51300,00

10540,00

  Проєкт реалізовано у повному обсязі.

  В рамках проєкту громадська організація приймала участь у відзначенні державних свят та пам’ятних дат із покладанням квітів до меморіалів пам’яті м.Херсона.

З метою військово-патріотичного виховання учнівської та студентської молоді напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні члени організації приймали участь у відкритих уроках в учбових закладах міста. Також було організовано святковий концерт та польову кухню у парку Слави міста Херсона. Відбулася святкова зустріч з учасниками  бойових дій на території інших держав, членами сімей загиблих воїнів із врученням їм продовольчих наборів.

Члени громадської організації брали безпосередню участь в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості  «Оберіг».

Проєктом охоплено 720 осіб. Прийняло безпосередню участь у проєкті 42 учасника.

Громадська організація «Українська Єдність»

завантажити

Мінна безпека, правила поведінки

37945,00

37945,00

Проєкт реалізовано у повному обсязі.

Проєктом охоплено понад 3000 учнів навчальних закладів м. Херсона, мешканці м.Херсона.

 В рамках реалізації проєкту для студентів було проведено  лекцію і практичні заняття  «Мінна безпека, правила поведінки».

Також проведено інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на інформування мешканців міста  про загрозу та небезпеку, які несуть вибухонебезпечні предмети, правила поведінки при їх виявленні.

Окрім того відбувалися: показ фільму, тренування з учбовими макетами, а також розповсюдження інформаційного матеріалу.

В рамках проекту знято короткометражний документальний фільм навчального характеру за участі реальних персонажів (представників спецпідрозділів та учнів м.Херсона).

Громадська організація «Учасників бойових дій та ветеранів АТО -Південна Фортеця»

завантажити

Психологічна та фізкультурно-активна реабілітація учасників АТО\ОСС м.Херсона

39085,00

39085,00

Проєкт реалізовано у повному обсязі.

У рамках проєку проведено низку спортивних заходів (20 матчів у Херсонській області , а також 20 виїзних матчів футбольних матчів (6 - у м. Одеса, 6 - у м. Миколаїв, 2 - у м.Вознесенськ, 2 - у м. Кропивницький).

 Прийняло безпосередню участь у проєкті  50 учасників.

Всього  143 330,00

102 569,83