Пленарне засідання XVІІІ сесії Херсонської міської ради VII скликання від 27.12.2017 продовження

0

Початок сесії

Початок сесії

33

Про відмову громадянам у дозволі на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність та спільну сумісну власність забудованих земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки) та у внесенні змін до рішення міської ради від 01.12.2016 № 490.

ЗА ОСНОВУ
без 1.8/1.4
В ЦІЛОМУ

34

Про відмову Мельник Наталії Сергіївні та Мельнику Денису Миколайовичу в передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

детальніше

35

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Струмок» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

детальніше

36

Про дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок та внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2017 № 769.

детальніше

37

Про дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває у їхньому користуванні.

детальніше

38

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Кредо-Інвест-Строй» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

детальніше

39

Про дозвіл Макієвському Ігорю Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

детальніше

40

Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Херсонторг» проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки.

детальніше

41

Про дозвіл Буровій Зінаіді Опанасівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність вільної від забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

42

Про дозвіл Мальцевій Крістіні Сергіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

43

Про дозвіл Серебрякову Олександру Борисовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність вільної від забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

44

Про дозвіл Щербині Вячеславу Володимировичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність вільної від забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

45

Про відмову в дозволі на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в користування земельних ділянок та передачі в постійне користування земельної ділянки.

детальніше

46

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Беллатрикс-Н» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для відведення їх у власність (шляхом викупу).

детальніше

47

Про дозвіл приватному акціонерному товариству «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок.

детальніше

48

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

детальніше

49

Про передачу управлінню освіти міської ради в постійне користування земельних ділянок.

детальніше

50

Про дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення землевпорядної документації з метою оформлення права постійного користування земельними ділянками та внесення змін до рішення міської ради від 01.11.2017 № 973.

детальніше

51

Про розірвання та відмову у внесенні змін до договорів оренди земельних ділянок.

детальніше

52

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в оренді фізичної особи-підприємця (ФОП) Савінюка О.В.

детальніше

53

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої вул. І. Кулика – Чорноморською – Олексія Шовкуненка – Миру.

детальніше

54

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої вул. Торговою ? Приображенською ? Рішельєвською ? Пилипа Орлика.

детальніше

56

Про затвердження Гончару Сергію Володимировичу – учаснику антитерористичної операції – проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

детальніше

57

Про дозвіл громадянам – учасникам антитерористичної операції – на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у мікрорайоні Таврійському 4-Б, для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

детальніше

58

Про дозвіл громадянам – учасникам бойових дій – на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок у мікрорайоні Таврійському 4-Б, для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

детальніше

59

Про відмову в наданні дозволу громадянам – учасникам антитерористичної операції – на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

детальніше

60

Про дозвіл громадянам на розроблення землевпорядної документації щодо відведення у власність, спільну сумісну власність та в оренду забудованих земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та під розширення присадибної ділянки.

детальніше

61

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність та спільну сумісну власність забудованих земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), передачу земельної ділянки в оренду для обслуговування індивідуального гаража та внесення змін до рішення міської ради від 29.11.2017 № 1041.

детальніше

62

Про затвердження Ващук Олені Володимирівні проекту землеустрою щодо відведення у власність вільної земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.

детальніше
за повернення
детальніше

63

Про затвердження Громовій Ірині Григорівні проекту землеустрою щодо відведення у власність вільної земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

детальніше

64

Про дозвіл Куріленку Сергію Леонідовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність (шляхом викупу) земельної ділянки та проведення її експертної грошової оцінки.

детальніше

65

Про дозвіл фізичній особі-підприємцю (ФОП) Іванченко Зінаїді Борисівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність (шляхом викупу) земельної ділянки та проведення її експертної грошової оцінки.

детальніше

66

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Смарт-Мерітайм груп» на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для відведення її у власність (шляхом викупу).

детальніше

67

Про дозвіл ТОВ «Смарт-Мерітайм груп» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність (шляхом викупу) земельної ділянки та проведення її експертної грошової оцінки.

детальніше

69

Про дозвіл суб’єктам господарювання на розроблення документації із землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок.

детальніше
за повернення
детальніше

70

Про дозвіл приватній фірмі (ПФ) «Форвард» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.

детальніше

25

Про затвердження Резніченку Юрію Івановичу – учаснику бойових дій – проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.

за повернення
детальніше

17

Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку м. Херсона на 2016-2018 роки.

за повернення
детальніше

18

Про внесення змін та доповнень до Заходів на 2017 рік: Програми ефективної роботи та реформування водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона на 2016-2020 роки (Схема оптимізації роботи системи централізованого водопостачання та водовідведення міста Херсона на 2016-2020 роки), Програми ефективної роботи та реформування системи теплопостачання міста Херсона на 2016-2020 роки, що є складовими Комплексної програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства м. Херсона на 2016-2020 роки.

детальніше

8

Про згоду освітнім закладам Херсонської міської ради на списання основних засобів.

детальніше

71

Про дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Центральний квартал» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

детальніше

72

Про затвердження документації із землеустрою, передачу в оренду земельних ділянок.

детальніше

73

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «ЕПІЦЕНТР К» в оренду земельної ділянки.

детальніше

74

Про затвердження Дмитрієвій Надії Юріївні проекту землеустрою, передачу в оренду земельної ділянки.

детальніше

75

Про затвердження Кішуну Сергію Валентиновичу проекту землеустрою, передачу в оренду земельної ділянки.

детальніше

76

Про затвердження Татюку Юрію Олексійовичу проекту землеустрою, передачу в оренду земельної ділянки.

детальніше

77

Про затвердження товариству з обмеженою відповідальністю (ТОВ) «Укрсільгоспмаш» проектів землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

детальніше

78

Про дозвіл міському комунальному підприємству (МКП) «Херсонський комунальний ринок» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки.

детальніше

79

Про затвердження військовій частині 3056 Національної гвардії України проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки та надання її у постійне користування.

детальніше

80

Про затвердження Квартирно-експлуатаційному відділу міста Херсона проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки.

детальніше

81

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Херсонській державній морській академії.

детальніше

82

Про поновлення та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок із суб’єктами господарювання.

ЗА ОСНОВУ
Пропозиція Романюк О.Я.
В ЦІЛОМУ

83

Про поновлення ТОВ «Херсонавтотранс» договорів оренди земельних ділянок.

детальніше

84

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під тепловими мережами міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго».

детальніше

86

про кризовий центр запит Борисевіч

детальніше

88

Про дозвіл комунальному закладу "Палац спорту" Херсонської обласної ради на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки Ільченко

детальніше

89

Трошин

питання 89/1
питання 89/2

8

Про згоду освітнім закладам Херсонської міської ради на списання основних засобів.

детальніше

18

Про внесення змін та доповнень до Заходів на 2017 рік: Програми ефективної роботи та реформування водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона на 2016-2020 роки (Схема оптимізації роботи системи централізованого водопостачання та водовідведення міста Херсона на 2016-2020 роки), Програми ефективної роботи та реформування системи теплопостачання міста Херсона на 2016-2020 роки, що є складовими Комплексної програми ефективної роботи та реформування житлово-комунального господарства м. Херсона на 2016-2020 роки.

детальніше

0

Початок сесії

детальніше