Житлові субсидії

Шановні херсонці!

Нагадуємо, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівкою, у вигляді житлових субсидій (порядок призначення).

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання  - для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії ().

Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.

Вам необхідно заповнити бланки заяви та Декларації (скачати) і надати (або надіслати) їх до районних у місті Херсоні управлінь праці та соціального захисту населення за адресами:

-Дніпровський районвул. Перекопська, 166, каб.110,тел. 35  44  65;

 -Комсомольський район – вул. Суворова, 29, каб. 111,тел. 22  96  81;

-Суворовський район – вул. Маяковського, 8, каб. 3,тел. 22  33  35, 26  3668


Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі  раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них ви можете отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії»  0 800 507 309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики Україниmlsp.gov.ua.

Інформаційні листівки

Отримав субсидію - бережи енергоресурси!