Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Потурбуйтеся про те, щоб інформацію про Вашу земельну ділянку було внесено до Державного земельного кадастру

Звертаємо увагу керівників підприємств, установ, організацій та громадян міста на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Часто трапляються випадки, коли на Публічній кадастровій карті відсутні відомості про земельні ділянки й помилково можна вважати, що ця земля вільна. Насправді ці ділянки можуть бути приватизовані, але власники мають державні акти на землю старого зразка без кадастрового номера.

Для того, щоб перевірити онлайн, чи зареєстрована земельна ділянка  або провести пошук місцезнаходження іншої земельної ділянки за кадастровим номером, необхідно зробити наступні кроки:

1. Зайти на веб-сайт “Публічна Кадастрова карта України”: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

2. У верхньому вікні пошуку набрати кадастровий номер, зазначений на витязі із кадастру або державному акті.

3. За декілька секунд система видасть таку інформацію про земельну ділянку: місцезнаходження, цільове призначення та в чиїй власності перебуває дана ділянка (державна, комунальна, приватна).

Для того, щоб отримати інформацію про власника земельної ділянки, потрібно зробити такі кроки:

1. Зайти на веб-сайт: http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

2. Ввести кадастровий номер земельної ділянки або вибрати ділянку, відомості про яку Вас цікавлять та клікнути “Інформація про право власності та інші речові права”.

3. Після цього Вам запропонують авторизуватись через Ваші банківські відомості BankID ( наприклад Приват24) або через електронний цифровий підпис.

4. Пройшовши авторизацію, Ви отримаєте можливість отримувати інформацію про власників всіх земельних ділянок, які вас цікавлять.

Для того щоб знайти земельну ділянку по кадастровому номеру, перевірити прізвище власника земельної ділянки за кадастровим номером, громадянин повинен мати державний акт нового зразка із зазначенням кадастрового номера або витяг із державного земельного кадастру.

Якщо у вас даних відомостей немає, Вам необхідно звернутися до землевпорядної організації та замовити послугу із присвоєння кадастрового номера земельній ділянці.

Перелік землевпорядних організацій, які здійснюють землевпорядні роботи, можна переглянути на сайті https://khersonska.land.gov.ua/ розділі «До уваги громадян та юридичних осіб».

За консультацією завжди можна звернутися безпосередньо за телефоном (0552) 31 31 22,  31 30 99 або до Міжрегіонального управління у м. Херсоні та АРК за адресою: м.Херсон, вул. Університетська (40 років Жовтня), 136а.

Але звертаємо увагу на карантинні обмеження, які діють до 31 жовтня 2020 року.

За інформацією, отриманою на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, прийом громадян здійснюють фахівці у громадській приймальні Головного управління, за умови використання відвідувачами засобів індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок та дотримання відстані не менше ніж 1,5 метри між відвідувачами адміністративній будівлі.

Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області гарантує громадянам можливість подавати звернення:

у паперовому вигляді засобами поштового зв’язку за адресою:

вул. Університетська, 136-а, м. Херсон, 73036

в електронному вигляді: kherson@land.gov.ua

У разі необхідності отримання консультацій можна звертатися за телефоном: (0552) 31 30 03 (Громадська приймальня).

 

 

Департамент містобудування та землекористування

Херсонської міської ради