Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Повідомлення департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради

Повідомлення

   Спеціалістами Херсонської міської ради виявлено п’ять  самовільно встановлених гаражів розташованих на території біля житлових будинків по вул. Луговій, 33, вул. Тираспольській, 1-а в м. Херсоні, власники яких невідомі.

Власникам гаражів необхідно в 10 денний термін звернутись до департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради щодо  можливості відведення земельних ділянок у власність або у користування для будівництва індивідуальних гаражів. У разі якщо власників не буде встановлено в визначений термін, виконавчі органи міської ради будуть ініціювати початок демонтажу зазначених гаражів.

 

 

 

 

 

   Детально з фотофіксацією можна ознайомитися на офіційному сайті Херсонської міської ради за посиланням: http://www.city.kherson.ua/articles/uvaga-shukayemo-vlasnikiv-timchasovih-sporud-dlya-provadzhennya-pidpriyemnickoyi-diyalnosti