ПОВІДОМЛЕННЯ (ПОВТОРНО) управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради

Посадовими особами управління естетики та зовнішньої реклами Херсонської міської ради (далі – Управління естетики), зафіксовано розміщення рекламних засобів без дозвільних документів (далі – РЗ) (перелік), власники яких на сьогоднішній день не виконали приписів (вимог) щодо самовільного демонтажу РЗ, а також зафіксовано розміщення рекламних засобів, а саме: наземні рекламні конструкції (нестандартних розмірів та форматів), типу перетяжки та наклейки на бетонних огорожах уздовж доріг без дозвільних документів (далі – РЗ), власники яких на сьогоднішній день не встановлені (перелік), у зв’язку з відсутністю маркування.

Дане  діяння є порушенням статті 16 Закону України «Про рекламу», пункту 3 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067, розділу 4 Правил розміщення та експлуатації об’єктів зовнішньої реклами та інформації у місті Херсоні, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 20.10.2015 №369.

Власникам зазначених РЗ, необхідно протягом тижня звернутися до Управління естетики (73003, м. Херсон, вулиця Лютеранська (Кірова), 20, тел.: (0552) 46 00 07,   26 17 70). В іншому випадку, виконавчими органами міської ради вживатимуться заходи щодо примусового демонтажу РЗ, в порядку встановленому законодавством.