Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Повідомлення про дату розгляду справи № 540/1870/19 за адміністративним позовом Фізичної особи-підприємця Романюк Тетяни Миколаївни до Херсонської міської ради

Херсонська міська рада повідомляє, що 07 жовтня 2019 року о 09:30 годині в приміщенні Херсонського окружного адміністративного суду за адресою: м. Херсон, вул. Філатова, 29 буде розглядатись справа № 540/1870/19 за адміністративним позовом Фізичної особи-підприємця Романюк Тетяни Миколаївни до Херсонської міської ради, третя особа: Комунальне підприємство «Херсонський міський центр земельно-майнових відносин» про визнання протиправним та скасування рішення Херсонської міської ради № 1902 від 23.04.2019 р. «Про визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд торговельного, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою міста Херсона та укладання договорів пайової участі»