Повідомлення про передачу фондів з особового складу, переданих до Комунальної установи «Трудовий архів м. Херсона» за 2016 рік

Відповідно до рішення Херсонської міської ради від 30.04.2014 № 1379 «Про створення комунальної установи «Трудовий архів Херсонської міської ради» була створена комунальна установа «Трудовий архів м. Херсона».

Згідно Положення Комунальної Установи, основними завданнями Трудового архіву єзберігання  відповідно до умов, визначених Укрдержархівом, документів з особового складу та документів тимчасового зберігання підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, що розташовані на території міста, або ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли на території  м. Херсона.  

Протоколом засідання експертної комісії архівного відділу Херсонської міської ради від 15.04.2016 р. № 4 схвалено перелік фондів, які передаються до КУ «Трудовий архів м. Херсона» у 2016 році. Складені акти приймання- передавання документів від архівного відділу Херсонської міської ради до Комунальної Установи «Трудовий архів м. Херсона» у кількості 526 фондів (перелік додається).


Перелік