Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та  врахування пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації

“ Детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту міста Херсон на території Херсонської міської ради, Херсонської області”

 Управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації завершується розробка проекту містобудівної документації “Детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту міста Херсон на території Херсонської міської ради, Херсонської області” з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельних ділянок за межами населеного пункту для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

Замовником проекту є Управління містобудування та архітектури Херсонської обласної державної адміністрації.

Розробник містобудівної документації — Товариство з обмеженою відповідальністю “УКРГЕНПЛАН”.

Підставою для розробки містобудівної документації є Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розпорядження Голови Херсонської обласної державної адміністрації від 30.03.2018 №232.

З проектом детального плану території та відповідними графічними матеріалами всі бажаючі можуть ознайомитися у приміщенні Херсонської міської ради (просп. Ушакова, 37) щопонеділка з 8 до 11, к. 113. Граничний термін для ознайомлення  однієї особи з документацією — 0,5 робочі години. Кількість ознайомлень однієї особи з проектом та графічними матеріалами — 1 (один) раз.

З пропозиціями та зауваженнями до Детального плану території земельних ділянок звертатися до 14.05.2018 включно у прийомні робочі години (відповідальна особа – Жернакова Тетяна Анатоліївна) за адресою: місто Херсон, просп. Ушакова, 37, к. 113.

Строк завершення розгляду пропозицій —  14.05.2018.

Після завершення строку розгляду пропозиції в приміщенні Херсонської міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 заплановане проведення громадського обговорення проекту містобудівної документації: “Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту міста Херсон на території Херсонської міської ради”.