ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої Миколаївським шосе - вул. Професора Уварова -вул. Філатова - вул. Комарова», оприлюднення проєкт


ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті  містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої Миколаївським шосе - вул. Професора Уварова -вул. Філатова - вул. Комарова»,  оприлюднення проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 Проєкт розроблено з метою обґрунтування потреб формування нових земельних ділянок та визначення їхнього цільового призначення, доцільності, обсягів, послідовності реконструкції забудови, містобудівних умов та обмежень, в тому числі - будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. Комарова, 2 замість добудови незавершеного будівництва будівлі поліклініки, а також для визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.

Містобудівна документація уточнюватиме положення Генерального плану, Плану зонування території м.Херсона  та історико-архітектурного опорного плану м.Херсона та відповідатиме вимогам чинного містобудівного та земельного законодавства України, державних будівельних норм.

Основні техніко-економічні показники

Територія в межах проєкту - 10 га

у тому числі:

Лікарня ім. Афанасія та Ольги Тропіних - 5,8671 га;

  • житлова  забудова – 0,5787 га;
  • зелені насадження  - 2,0263 га;
  • територія вулиць і майдани – 0,734 га.

Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.

Розробник проєкту – ФОП ВУСТЯНСЬКИЙ М.А.

Проєкт виконується на підставі рішення Херсонської міської ради від 30.11.2018 № 1727 «Про розроблення детального плану території, обмеженої Миколаївським шосе – вул. Професора Уварова – вул. Філатова – вул. Комарова».

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 22.11.2019 по 22.12.2019 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Олексій ТІМОШЕНКО – головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та охорони пам’яток архітектури управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 22.11.2019 по 22.12.2019 у кабінеті № 205 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.

Анонімні пропозиції або подані після 22.12.2019 не розглядаються.

Строк завершення розгляду пропозицій – 20.12.2019.

Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.

Громадські слухання проєкту відбудуться 10.12.2019 об 14-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 13-30.