Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території обмеженої вулицями Ладичука –Ливарною – М. Суботи – Церковною», оприлюднення проєкту містобудівної докумен

Проєкт розроблено з метою уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території кварталу, обмеженого  вулицями Ладичука – Ливарною - М.Суботи - Церковною, визначення території для розміщення автотранспорту, розміщення  на території  перспективної зміни цільового  використання  багатоповерхової житлової забудови  з об’єктами громадського призначення на перших поверхах будівель, підземного паркінгу, наземних парковок,  визначення містобудівних умов та обмежень.

Основні техніко-економічні показники

Територія в межах проєкту – 1,70 га, у тому числі:

- Житлова забудова – 1,07 га;

- Заклади торгівлі, харчування  – 0,0225 га;

- Інші об’єкти громадського призначення – 0,1500 га

- населення – 497 осіб;

- кількість будинків  - 4;

- кількість квартир – 246;

- відкриті місця для паркування – 50 машино-місць.

Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.

Розробник проєкту – ТОВ «Таурі Компані».

Проєкт виконується на підставі рішення Херсонської міської ради від 03.09.2019 №2135 «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Ладичука – Ливарною - М.Суботи – Церковною».

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 24.02.2020 по 24.03.2020 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Крістіна ЩЕТИНІНА – завідувач сектора Дніпровського району відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 24.02.2020 по 24.03.2020 у кабінеті № 205 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.

Анонімні пропозиції або подані після 23.03.2020 не розглядаються.

Строк завершення розгляду пропозицій – 24.03.2020.

Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.

Громадські слухання проєкту відбудуться 10.03.2020 об 14-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 13-30.