Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Перекопською – Кременчуцькою – Церковною – Ладичука», оприлюднення проєкту містобудівної

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Перекопською – Кременчуцькою – Церковною – Ладичука»,  оприлюднення проєкту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 Проєкт розроблено з метою уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території кварталу, обмеженого  вулицями Перекопською – Кременчуцькою – Церковною - Ладичука, розміщення  на території  перспективної зміни цільового  використання  багатоповерхової житлової забудови  з об’єктами громадського призначення на першому поверсі будівлі, підземного паркінгу, наземних парковок,  визначення містобудівних умов та обмежень.

Основні техніко-економічні показники

Територія в межах проєкту – 0,2889 га, у тому числі:

- забудови під житловим будинком з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом – 0,0677 га;

- під гаражем для постійного зберігання автомобілів мешканців на 22 машино - місця – 0,0553 га;

- під проїздами та пішохідними доріжками – 0,0523 га;

- під озеленення - 0,0580 га;

Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.

Розробник проєкту – ФОП  МОЛЧАНОВА І.А.

Проєкт виконується на підставі рішення Херсонської міської ради від ¬03.09.2019 №2136 «Про розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Перекопською – Кременчуцькою – Церковною – Ладичука».

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 20.01.2020 по 20.02.2020 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Крістіна ЩЕТИНІНА – завідувач сектора Дніпровського району відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 20.01.2020 по 19.02.2020 у кабінеті № 205 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.

Анонімні пропозиції або подані після 19.02.2020 не розглядаються.

Строк завершення розгляду пропозицій – 19.02.2020.

Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.

Громадські слухання проєкту відбудуться 04.02.2020 об 14-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 13-30.