Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Українською - Київською - Кримською - Кременчуцькою»

 Проєкт розроблено з метою: уточнення положень Генерального плану м. Херсона, функціонального призначення, режиму та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків, будівель торгівлі та розміщення інших об’єктів, розподілу територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами правилами та визначення містобудівних умов та обмежень.

У складі проєкту містобудівної документації розроблений розділ «Охорона навколишнього природного середовища. Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища», який є звітом про стратегічну екологічну оцінку.
 
Основні техніко-економічні показники
Територія в межах проєкту – 2,5 га, у тому числі:
Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.
Розробник проєкту – ФОП МОЙСЕЄВ В.Ю.
Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 25.08.2020 по 25.09.2020 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Олексій ТІМОШЕНКО – головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та охорони пам’яток архітектури управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.
Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 25.08.2020 по 24.09.2020 у кабінеті № 113 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.
Анонімні пропозиції або подані після 24.09.2020 не розглядаються.
Строк завершення розгляду пропозицій – 24.09.2020.
Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.
Громадські слухання проєкту відбудуться 15.09.2020 об 14-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 13-30.

- житлова забудова – 1,43 га;

- громадська забудова  – 0,5 га;

- населення – 480 осіб;

- кількість будинків  - 3;

- кількість квартир – 190;

Проєкт виконується на підставі рішень Херсонської міської ради від 27.05.2020 № 2375.