Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території мікрорайону "Корабел", обмеженої річкою Кошовою та вулицями Євгена Патона – Шенгелія – До

 Проєкт розроблено з метою раціонального використання території м. Херсона, визначення оптимальної системи її інженерного забезпечення, розміщення на території детального планування каналізаційної насосної станції  (далі –  КНС), уточнення містобудівних умов та обмежень забудови сформованих земельних ділянок у відповідності до ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій».

У складі проєкту містобудівної документації розроблений розділ «Охорона навколишнього природного середовища. Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища», який є звітом про стратегічну екологічну оцінку.
Основні техніко-економічні показники
Територія в межах проекту - 47,4 га
у тому числі:
Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.
Розробник проєкту – ФОП ВУСТЯНСЬКИЙ М.А.
Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 11.11.2019 по 10.12.2019 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Олексій ТІМОШЕНКО – головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та охорони пам’яток архітектури управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.
Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 11.11.2019 по 10.12.2019 у кабінеті № 205 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.
Анонімні пропозиції або подані після 10.12.2019 не розглядаються.
Строк завершення розгляду пропозицій – 11.12.2019.
Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.
Громадські слухання проєкту відбудуться 26.11.2019 об 11-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 10-30.

- громадська забудова - 1,5 га;

- житлова  забудова - 20,8 га;

- території рекреаційні - 13,3га;

- територія вулиць і доріг - 11,4га;

- території комунально-складських підприємств - 0,4 га

Проєкт виконується на підставі рішення Херсонської міської ради від 19.10.2018 № 1664 «Про внесення змін до детального плану території мікрорайону «Корабел», обмеженої річкою Кошовою та вулицями Євгена Патона – Шенгелія – Дорофеєва».