ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації детальний план території, обмеженої залізничною колією – річкою Кошовою – озером Лопуха та зоною транспортної інфраструктури ТР-3

 Проєкт розроблено з метою відведення земельних ділянок учасникам  антитерористичної операції та особам, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також для уточнення у більш крупному масштабі положень Генерального плану м. Херсона, визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.

Детальним планом території відпрацьовані пропозиції щодо:

- уточнення зонування території, розміщення зони житлової садибної забудови, ландшафтно-рекреаційної зони міста;

- транспортного сполучення та інженерного забезпечення даної території;

- збереження та раціональне використання екологічного потенціалу території;

- планування території з ув’язкою з прилеглою територією, планування якої уточнюється у проєкті містобудівної документації «внесення змін до детального плану території мікрорайону "Корабел", обмеженої річкою Кошовою та вулицями Євгена Патона – Шенгелія – Дорофеєва».

У складі проєкту містобудівної документації розроблений розділ «Охорона навколишнього природного середовища. Містобудівні заходи щодо поліпшення стану навколишнього середовища», який є звітом про стратегічну екологічну оцінку.
Основні техніко-економічні показники

Назва показника

Одиниця виміру

Значення показників

Сучасний стан

Проект ДПТ

Територія

 

22,85

22,85

Територія в межах проекту, у тому числі:

га

 

 

- громадська забудова

»

-

1,28

- житлова  забудова

»

-

3,5

- територія в межах прибережної захисної смуги

»

-

4,4

- територія зелених насаджень загального користування

»

-

6

 
Замовником проєкту виступає департамент містобудування та землекористування міської ради.
Розробник проєкту – ФОП ВУСТЯНСЬКИЙ М.А.
Ознайомитися з проєктом містобудівної документації можна з 15.10.2019 по 15.11.2019 у приміщенні міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37, під час прилюдного експонування або на офіційному сайті міста (http://www.city.kherson.ua/articles/proekti-mistobudivnoyi-dokumentaciyi).
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Олексій ТІМОШЕНКО – головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та охорони пам’яток архітектури управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.
Пропозиції до проєкту містобудівної документації приймаються з 15.10.2019 по 14.11.2019 у кабінеті № 205 адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37.
Анонімні пропозиції або подані після 14.11.2019 не розглядаються.
Строк завершення розгляду пропозицій – 15.11.2019.
Дане повідомлення є підставою для подання письмових пропозицій до проєкту містобудівної документації.
Громадські слухання проєкту відбудуться 31.10.2019 о 14-00 у приміщенні малого залу адмінбудівлі міської ради за адресою: просп. Ушакова, 37 (другий поверх).  Реєстрація учасників громадських слухань розпочнеться з 13-30.

Проєкт виконується на підставі рішення Херсонської міської ради від 21.12.2018 № 1827 «Про розроблення містобудівної документації –  детального плану території – для відведення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та особам, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення».