Представникам бізнесу!

Регіональна рада підприємців,  Херсонський міський фонд підтримки підприємництва як партнери Центральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) з організації навчальних програм у Херсонській області,  запрошують Вас на відкриту бізнес-зустріч з фахівцямиЦентральноєвропейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC) за тематикою"Нові можливості розвитку бізнесу: дотаційні програми ЄС»,яка відбудеться23 січня 2018 року за адресою м. Херсон, пл. Свободи, 1. Сесійна зала Херсонської обласної ради, початок реєстрації з 13:30-14:00. (онлайн-реєстрація є обов’язковою)завантажити

Проведення відкритої зустрічі є важливим кроком до створення навчального простору для представників підприємницького середовища щодо  залучення фінансування від фондів ЄС, які присутні в Україні та за її межами. Учасники зустрічі дізнаються про інструменти для комплексного супроводу бізнесу при виході на нові ринки та роботі з донорами ЄС, залучення інвестицій та  дотаційного фінансування малого та середнього підприємництва. 

Також запрошуємо Вас24-25 січня 2018 рокуна навчальний тренінг для представників бізнесуз «Написання проектів. Фонди ЄС»,який відбудетьсяза адресою  м. Херсон, пр-т Ушакова, 43, конференц-зала готелю «Оптима», 5 поверхпочаток реєстраціїз 09:30-10:00. (онлайн-реєстрація є обов’язковою)завантажити

Мета тренінгу:Створення для підприємців додаткових можливостей отримати дофінасування та інвестиції у власний бізнес з фондів ЄС. Ознайомити учасників тренінгу з особливостями розробки проектних бізнес-ідей та підготовки проектних пропозицій для залучення фінансування проектів від фондів ЄС та міжнародних донорів.

Важливо, що при написанні проектної заявки ми часто вписуємо найважливіші речі, пов’язані із цілями, завданнями, гарно прораховуємо бюджет і т.д. Але наша заявка не отримує достатньої кількості балів і, відповідно, фінансування. Причина буває дуже простою - Європейський Союз одним із найважливіших принципів реалізації проектів визначає дотримання стандартів, визначених на рівні всього ЄС.Якщо у вашому проекті ви продумали заходи, дії, завдання, котрі забезпечують дотримання цієї політики – отримуєте додаткові бали та шанси на підтримання проекту.

Основні теми тренінгу:Програмна діяльність фондів ЄС та їх зорієнтованість на Україну. “Тверді” та “м’які” проекти. Специфіка міжнародних проектів. Визначення та формулювання проблеми проекту. Визначення цільових груп проекту. Мета, завдання та методи виконання проекту. Розробка плану виконання проекту. Бюджет проекту. Оцінка та моніторинг виконання проекту. Важливі додатки до проектної заявки. Програми ЄС: Горизонт 2020, Еразмус+ та інші.

ВАЖЛИВО: в усіх сесіях тренінгу для роботи використовуються матеріали проектів, що виконувались або виконуються за грантової підтримки донорських структур ЄС.

Вартість участі у тренінгу передбачає організаційний збір.Учасники тренінгу забезпечуються роздатковим навчальним матеріалом, кава-перервами, обідом.

По завершенню тренінгу учасники отримують Сертифікати.

Усі деталі щодо участі у зазначених заходах знаходяться у додатках.

 

 

Реєстрацію для участі у навчальних заходах необхідно пройти за лінками:

Лінк на реєстрацію участі у бізнес-зустрічі "Нові можливості розвитку бізнесу. Дотаційні програми ЄС"

23.01.2018 р

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGpTf3aS3n6HmsOcho5RNmZX0zrcbNjj3rVSG6BqztVe2PBQ/viewform<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGpTf3aS3n6HmsOcho5RNmZX0zrcbNjj3rVSG6BqztVe2PBQ/viewform>

Лінк на реєстрацію участі у тренінгу "Написання проектів. Фонди ЄС"

24-25 січня 2018р

 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJx90V2XlnWVTWpLdhKZH2ppBCyG8N9a3loK6UMOPPTTRl6g/viewform<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJx90V2XlnWVTWpLdhKZH2ppBCyG8N9a3loK6UMOPPTTRl6g/viewform>

 

--

З повагою,

Наталя Кравець

Директор ХМФПП
Партнер гуманітарних проектів
Угорської Екуменічної Служби Допомоги
у Херсонській та Донецькій області
+380505527446