Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Результати засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська стоматологічна поліклініка" Херсонської міської ради

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська стоматологічна поліклініка" Херсонської міської ради на засіданні, яке відбулося 23.04.2020 р. вирішила визнати учасника Конкурсу ФУЧКА Валерія Васильовича таким, що відповідає встановленим вимогам, та переможцем конкурсу. Внести подання Херсонському міському голові стосовно призначення їого на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Херсонська міська стоматологічна поліклініка»  Херсонської міської ради.

відеоматеріали