Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Рішення конкурсної комісії

Конкурсна комісія, на засіданні, яке відбулося 23.07.2020, вирішила:

 - Оприлюднити оголошення про проведення Конкурсу на зайняття посади  директора комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради.

- Призначити друге засідання друге засідання конкурсної комісіїна 26.08.2020, на 15.00 год., у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166) каб. 412, для розгляду заяв та доданих до них документів, поданих претендентами.

- Призначити третє засідання конкурсної комісії на 28.08.2020 на 15.00 год. у приміщенні управління охорони здоров’я (м. Херсон, вул. Перекопська, 166), каб. 412, для розгляду конкурсних пропозицій, поданих претендентами.

- Призначити четверте засідання конкурсної комісії,03.09.2020, на 15.00 год. у приміщенні малої зали адмін. будівлі Херсонської міської ради та її виконавчих органів (Ушакова, 37, м. Херсон), для заслуховуванняконкурсної пропозиції учасників Конкурсу, проведення з ними співбесіди та визначення переможця Конкурсу.