Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Суб'єктам господарювання, які надають послуги з тимчасового проживання

Відповідно до Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, завданням Держпродспоживслужби є здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист прав споживачів у сфері туризму та курортів.

Статтею 15 Закону України «Про захист прав споживачів» встановлено право споживача на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги),

Закон України «Про туризм» визначає загальні правові, організаційні та соціально-економічні засади реалізації державної політики України в галузі туризму.

Статтею 1 Закону України «Про туризм» визначено що готель це підприємство будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, що складається з шести і більше номерів та надає готельні послуги з тимчасового проживання з обов’язковим обслуговуванням.

З метою підвищення рівня туристичного обслуговування, сприяння споживачам у свідомому виборі туристичних послуг, забезпечення рівних можливостей суб’єктам туристичної діяльності на ринку туристичних послуг, забезпечення захисту прав і законних інтересів, життя, здоров’я та майна громадян, підвищення рівня екологічної безпеки об’єктам туристичної інфраструктури присвоюються категорії якості та рівня обслуговування.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про туризм», забороняється надавати послуги з розміщення без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії.

Виходячи з вище наведеного просимо провести роботу, щодо отримання свідоцтва про встановлення відповідної категорії готелю з метою уникнення в подальшому скарг від споживачів на обмеження їх в одержанні необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації при замовленні відповідної послуги.

Для отримання консультацій та роз’яснень просимо звертатися до Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел. (0552)263606, 0913319890