Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

У Херсоні будуватимуть нову вулично-дорожню мережу

Управління капітального будівництва Херсонської міської ради планує будівництво вулично-дорожньої мережі, інженерних мереж та споруд по вул. Вітрильній, Стапельній, Дорофєєва, на території комплексної забудови мікрорайону «Корабел», обмеженої річкою Кошовою та вул. Євгена Патона - Шенгелія - Дорофєєва, у м. Херсоні. 

Вулично-дорожня мережа:

передбачено влаштування нової дороги з капітальним типом покриття з асфальтобетону. 

Мережі водопроводу та каналізації:

водопостачання комплексної забудови мікрорайону "Корабел", обмеженої річкою Кошовою та вул. Євгена Патона - Шенгелія - Дорофєєва м. Херсон, передбачено від проектованої артезіанської свердловини. 

Мережа самопливної побутової каналізації призначена для відведення побутових стоків від будинків на території комплексної забудови мікрорайону "Корабел" в проектовану каналізаційну насосну станцію (КНС).

КНС призначена для прийому господарсько-побутових стоків та перекачування їх в проектований напірний колектор.

З каналізаційної насосної станції побутові стоки по напірному трубопроводу надходять до існуючої мережі міської каналізації 350мм в районі житлового будинку №40 по вул. Дорофєєва.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Виходячи з оцінок, наведених в розділах ОВНС, вплив на клімат та мікроклімат, повітряне середовище, геологічне середовище, водне середовище, грунт, рослинний і тваринний світ, заповідні обєкти, екологічно допустимий.

При своїй діяльності управління зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства.

З питаннями  та  зауваженнями  звертатись  до  замовника  будівництва за телефоном 0552224463.