Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Увага! Інформація щодо проведення інвестиційного форуму Таврійські горизонти в онлайн-форматі 28.04.2020 року

Запрошуємо долучитись до участі у щорічному інвестиційному форумі «TAVRIAN ONLINE HORIZONS»!

 

В умовах запровадження жорстких заходів із запобігання поширенню коронавірусної інфекції як в Україні, так і в усьому світі, вкрай важливо розробити чіткий та максимально ефективний план дій для подолання можливих економічних наслідків.

Так, з метою мобілізації знань та досвіду експертів різних держав, підтримки прямих контактів з міжнародними партнерами та бізнес-спільнотою обласна державна адміністрація ініціює проведенняінвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS».

Уперше щорічний міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який проводиться на Херсонщині вже понад десять років поспіль, відбудеться з використанням можливостей глобальної мережі Інтернет.

Планується обговорення з міжнародними партнерами перспективи розвитку різних секторів економіки в умовах карантину і після його звершення, обмін досвідом та отримання цінних порад економістів, презентація інвестиційного потенціалу Херсонщини як території нових можливостей і нових відкриттів, разомсформуємо програму антикризових дій для регіону.

Запрошуємо долучитись до інвестиційного онлайн-форуму «TAVRIAN ONLINE HORIZONS» 28 квітня 2020 року о 10.00 за посиланнямhttps://youtu.be/39sr2QJxpPoабо на офіційному веб-сайті форумуwww.tavrianhorizons.in.ua, а також на сторінці у Фейсбукhttps://www.facebook.com/TavrianHorizons/.