Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Увага!!! Шукаємо власників тимчасових споруд

Спеціалістами Херсонської міської ради виявленотимчасові споруди розташовані на території Одеської площі, які не працюють, мають застарілий зовнішній вигляд та власники яких невідомі:

1.Торгівельний кіоск «Квас»;

2. Торгівельний кіоск «Ремонт обуви» (ГИК №513);

3. Торгівельний кіоск (сіро-синього кольору);

4. Торгівельний кіоск (світло-біжового кольору)

5. Торгівельний кіоск (зеленого кольору).

Власникам тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі – ТС) необхідно в10 денний термінзвернутись до управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради для визначення можливості оформлення ТС відповідно до Порядку розміщення ТС затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244.

У разі якщо власників не буде встановлено в визначений термін, виконавчі органи міської ради будуть ініціювати початок демонтажу зазначених ТС.