Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Увага!!! Шукаємо власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Повідомлення

Спеціалістами Херсонської міської ради виявленотимчасові споруди розташовані на території пров. Козацького, в районі будинку № 21-а, та просп.Ушакова, в районі будинку №79, які не працюють, мають застарілий зовнішній вигляд та власники яких невідомі:

 

1. Торгівельний кіоск «Питна вода» на розі пров. Козацький, в районі будинку № 21-а та просп. Ушакова, в районі будинку №79;

 2. Торгівельний кіоск «Сосо-соla» на розі пров. Козацький, в районі будинку № 21-а та просп. Ушакова, в районі будинку №79.

 

Власникам тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (далі – ТС) необхідно в10 денний термінзвернутись до управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради для визначення можливості оформлення ТС відповідно до Порядку розміщення ТС затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244.

У разі якщо власників не буде встановлено в визначений термін, виконавчі органи міської ради будуть ініціювати початок демонтажу зазначених ТС.