Витяг з протоколу конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету від 18.01.2021

Рішенням конкурсної комісії з  визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, визнано переможцями Конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету у 2021 році:

1. За напрямком «Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту  ветеранів Другої світової війни і праці»:

- Херсонську міську організацію ветеранів війни і праці. Обсяг фінансування на 2021 рік становить 15 000,00 грн.

2. За напрямком «Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту учасників бойових дій на територіях інших держав»:

- Херсонську міську організацію Української Спілки ветеранів Афганістану. Обсяг фінансування на 2021 рік становить 22 500,00 грн.

3. За напрямком «Фінансова підтримка програм (проєктів, заходів), спрямованих на підтримку та посилення соціального захисту учасників бойових дій  АТО/ООС»:

-  Громадську організацію «Учасників бойових дій та ветеранів АТО - Південна Фортеця». Обсяг фінансування на 2021 рік становить 36 730,00 грн;

-  Громадську організацію «Українська Єдність». Обсяг фінансування на 2021 рік становить 69 100 грн.

  

Голова комісії

Олена РУЗГІС

 

Секретар комісії

Ірина ІСАКОВА