Запрошення

Зважаючи, що Україна на шляху до Європейської інтеграції та на шляху виконання вимог Європейського союзу щодо енергоефективності житлового сектору в рамках Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським союзом,

команда проекту «Розумне управління спільнотами і будівлями», що реалізується громадською організацією «Гарні справи» щиро запрошує Вас, стати почесним гостем на Урочистому оголошенні результатів Всеукраїнського конкурсу «Найрозумніші спільноти України 2016».

Мета заходу - демонстрація найкращих практик управління ОСББ, управління житловим господарством, обговорення планів та перспектив розвитку, озвучення викликів та проблем на шляху до реалізації житлової політики містами.

Проект має на меті підвищення обізнаності про сталий розвиток та мотивування до впровадження нових знань лідерів спільнот в містах та селах України, шляхом організації просвітницьких та стимулюючих заходів в період з 2016 до 2028 року.

Проведення конкурсу підтримали 15 міст України, і ми обрали проведення заходу в Києві. Дуже будемо вдячні за Ваш почесний візит на наш захід 16 грудня 2016 року о 10.00 в м. Київ за адресою: вул. Хрещатик 36, Колонна зала в приміщені Київської міської державної адміністрації.

В заході візьмуть участь представники муніципальних та національних органів влади в сфері житлово-комунальної інфраструктури, представники громадянського суспільства, лідери об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

У зв’язку з цим, просимо про наступне:

1. Надати інформацію про п’ять найактивніших і найпрогресивніших ОСББ/ЖБК, які, на Вашу думку, є у місті. Щоб ми могли з ними завчасно зв’язатися і запросити на участь у конкурсі.

2. Розмістити інформацію про Конкурс на інформаційних ресурсах міста.

Просимо по можливості надати відповідь до 25.11.2016 року.

З повагою та надією на Вашу присутність,

Олександра Гуменюк, к.е.н.,

Керівник проекту «Розумне управління спільнотами і будівлями»

Т. 0956077857

Harni. spravy@gmail .com