Окно     
        

Дорогі херсонці!


Представляємо вашій увазі нову версію сайту Херсонської міської ради. Ми постаралися перенести туди все найважливіше і необхідне. Але деякий час сайт буде знаходитися в тестовому режимі, щоб ми змогли впровадити всі ваші можливі правки та побажання, аби він був максимально зручним і функціональним для херсонців та всіх відвідувачів.
Переходьте на новий сайт Херсонської міської ради та залишайтеся з нами: https://miskrada.kherson.ua/
          

Заява про екологічні наслідки діяльності

Відповідно до рішення Херсонської міської ради від 27.05.2020 №2336, управління капітального будівництва Херсонської міської ради здійснює функції замовника по об’єкту «Будівництво автономного джерела опалення для ЗОШ №26 по вул. Центральній, 60 в смт Комишани, м. Херсон». Так при розроблені проектної документації планується будівництво автономного джерела опалення для ЗОШ №26 по вул. Центральній, 60 в смт Комишани, м. Херсон».

Котельня розташовується в існуючій окремій капітальній одноповерховій будівлі господарського призначення прямокутної форми з розмірами в осях 4,30х7,44 м.

В котельні запроектовані 5 водогрійних котлів ОВК-100LWE-T  потужністю 96 кВт кожний.

Паливом для котлів служить природний газ низького тиску.

Загальна встановлена потужність котельні – 480 кВт.

Реалізація проектованої діяльності не здійснить істотного впливу на стан навколишнього середовища.

Аналіз проведених розрахунків показує, що концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі будуть значно нижче гранично допустимих.

Валові викиди основних забруднюючих речовин згідно розрахунків складатимуть: азоту діоксид – 0,31 т/рік; вуглецю оксид – 0,13 т/рік.

При своїй діяльності замовник зобов'язується суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства, та виконувати проектні рішення у відповідності з нормами та правилами охорони навколишнього середовища і вимог екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

З питаннями  та  зауваженнями  звертатись  до  замовника  будівництва за телефоном 0552 22 44 63.