Житлово-комунальне господарство

Житлово-комунальне господарство

 Загальна площа житлового фонду міської ради складає 8,8 млн кв. м. Житловий фонд міста обслуговували 12 житлово-комунальних організацій різних форм власності, з них 4 комунальних підприємства та 8 – приватних.

Основними напрямами роботи житлово-комунального господарства та благоустрою м.Херсона є:

§   організація ефективного управління та належного використання майнових комплексів у сфері виробництва і надання житлово-комунальних послуг;

§   поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг;

§  забезпечення беззбиткового функціонування підприємств житлово-комунального господарства;

§  утримання в належному санітарному стані території міста;

§  забезпечення зовнішнього освітлення міста;

§  відлов бродячих тварин;

§  технічне обслуговування та поточний ремонт фонтанів.

Підприємствами проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності здійснення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за отримані житлово-комунальні послуги, особлива увага приділяється розрахункам населення.

У І півріччі 2018 року населенням міськради сплачено за житлово-комунальні послуги 551 млн грн (77,0% нарахованих за цей період сум).

На кінець червня 2018 року заборгованість населення зі сплати за централізо-ване опалення та постачання гарячої води становила 214 млн грн, за постачання природного газу – 207,5 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 46,4 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 24,6 млн грн, за вивезення побутових відходів – 17,8 тис. грн.