Житлово-комунальне господарство

Житлово-комунальне господарство

 

Загальна площа житлового фонду міської ради складає 8,8 млн кв. м. Житловий фонд міста обслуговували 12 житлово-комунальних організацій різних форм власності, з них 4 комунальних підприємства та 8 – приватних.

Основними напрямами роботи житлово-комунального господарства та благоустрою м.Херсона є:

§   організація ефективного управління та належного використання майнових комплексів у сфері виробництва і надання житлово-комунальних послуг;

§   поглиблення демонополізації житлово-комунального господарства, створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг;

§  забезпечення беззбиткового функціонування підприємств житлово-комунального господарства;

§  утримання в належному санітарному стані території міста;

§  забезпечення зовнішнього освітлення міста;

§  відлов бродячих тварин;

§  технічне обслуговування та поточний ремонт фонтанів.

Підприємствами проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності здійснення своєчасних та в повному обсязі розрахунків за отримані житлово-комунальні послуги, особлива увага приділяється розрахункам населення.

У І півріччі 2019 року населенням міськради сплачено за житлово-комунальні послуги 765,4 млн грн (94,3% нарахованих за цей період сум). На кінець червня 2019 року заборгованість населення зі сплати за централізоване опалення та постачання гарячої води становила 252,8 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 44,5 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 25,3 млн грн, за вивезення побутових відходів –  0,8 тис. грн.