Громадське обговорення пропозицій щодо перейменування геонімів назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) у місті Херсоні

Херсонська міська рада  повідомляє про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування  геонімів назв вулиць, проспектів, бульварів, площ, провулків тощо) у місті Херсоні. Громадське обговорення буде проводитись у формі електронного листування, круглого столу.

Перелік геонімів

 

Посилання на опитування.

 

Пропозиції  щодо присвоєння юридичній особі нового найменування внесені на засіданні комісії з питань підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території міста Херсона.

Строк подання пропозицій та зауважень: до 24 січня 2016 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0552) 26-31-87.

Відповідальна особа:  Луцик Андрій Сергійович – головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру та охорони пам’яток архітектури управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Електронна скринька для подання пропозицій або зауважень в режимі електронного листування: up_arth22@сity.kherson.ua. 

Письмові пропозиції або зауваження надсилати за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Ушакова, 37.

Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:після 15 лютого 2016 року на офіційному веб-сайті міської влади.