Оголошення, що вийшло у газеті «Прямо в руки» 26.07.2019

Оголошення, що вийшло у газеті «Прямо в руки» 26.07.2019

 Виконавчі органи  Херсонської  міської ради

оголошують конкурс на заміщення вакантної  посади:

1. Головний спеціаліст відділу координації державних закупівель Херсонської міської ради (на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища у галузі знань «Управління та адміністрування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою, комп'ютером, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (в т.ч. державній службі) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

2. Головний спеціаліст відділу професійної освіти управління освіти Херсонської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта повна вища у галузі знань «Освіта/Педагогіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою, комп'ютером, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (в т.ч. державній службі) не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Довідки за телефоном: 22 34 02, 49 55 68 (відділ кадрової роботи)

 

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається:

- щодо вакансії у відділі координації державних закупівель міської ради – начальником відділу координації державних закупівель міської ради за телефоном 22 34 04 чи безпосередньо за адресою: 73003, м. Херсон, просп. Ушакова, 37, каб. 312.

- щодо вакансії в управлінні освіти міської ради – начальником відділу кадрів управління освіти міської ради за телефоном 42 12 46 чи безпосередньо за адресою: 73000, м. Херсон, вул. Воронцовська, 15

 

 Документи що додаються:  заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4 х 6 см, копія документа, який посвідчує особу, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

  Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік  подається кандидатом на заміщення вакантної посади  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  за адресою: 73003, м. Херсон, пр. Ушакова, 37.