Протидія корупції

Законодавча база

Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

ПАМЯТКА ДЕКЛАРАНТУ

УВАГА !

З 01.01.2018 розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» щорічних електронних декларацій за 2017 рік.НАЗК УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Щодо змін до Закону України  "Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб"

Сьогодні опубліковано Закон України від 23 березня 2017 року № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб».

Вже сьогодні можна дійти наступних висновків:

1. Для осіб, які вже подавали електронні декларації, термін подання декларації за 2016 рік не змінився, тобто,до 1 квітня 2017 року.

2. Для осіб, які вперше подають щорічні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, строк подання декларації Законом подовжено до01 травня 2017 року.

3. Законом передбачено, що особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів електронного декларування, подаватимуть декларації за 2017 рік до01 квітня 2018 року.
Шановні херсонці!

Якщо ви зіштовхнулись з проявами корупції, вам стало відомо про корупційні діяння, звертайтесь за номером «гарячої лінії» міського голови 49 – 33 – 40.

Нагадуємо, що корупція – це використання особою наданих їй службових повноважень та пов’язаних із цим можливостей з метою одержання неправомірної вигоди. Архів новин