Moving Pictures: показ британського відеоарту

Трав. 20 2017 | 

Британська Рада в Україні у співпраці з агенцією Film London, Dzygamedialab (Київ, Україна) та Центр культурного розвитку "Тотем" проводить показ колекції «Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London» у Херсоні.

У глядачів буде унікальна можливість безкоштовно переглянути інноваційну програму відеоарту, що об'єднує твори 20 художників, які були номіновані на престижну Премію Джармена Film London протягом останніх семи років. 

У програмі є відеороботи лауреатів премії Тернера - Льор Пруво та Елізабет Прайс, учасників відомої виставки British Art Show 8 - Джона Акомфра, Рейчел Маклін і Джеймса Річардса, а також важливі роботи Еда Аткінса, Кліо Барнард, Бена Ріверса та ін.

Показ програми буде супроводжуватися вступом, професійними коментарями та обговоренням з командою Dzygamedialab: Яніною Пруденко (Незалежна кураторка і дослідниця мистецтва нових медіа, викладачка, засновниця і кураторка Відкритого архіву українського медіа-арту), Юлією Кузнєцовою (координаторка DzygaMediaLab та Відкритого архіву українського медіа-арту, кінокритикиня).

Партнер показу - Центр культурного розвитку "Тотем" / Centre of cultural development "Totem"

«Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London»  відбудеться 20 травня (субота) о 18:00  у приміщенні клубу  EGO (пр-т Ушакова, 50). 

Вхід вільний. 

Тривалість програми 2 год 30 хв

Тур показів виставки «Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London» проводиться у Тернополі, Херсоні, Дніпрі та Києві протягом квітня-липня 2017 року.

Докладніше про програму виставки дізнавайтеся за посиланням: 
http://www.britishcouncil.org.ua/programmes/arts/visual-arts/moving-pictures