11 вересня у Херсоні планово перевірятимуть міську систему оповіщення

Вер. 7 2020 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

11 вересня 2020 року в Херсоні буде проводитись планова технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, підприємств та населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з включенням автономних сигнально-гучномовних пристроїв. Також відбудеться передача сигналів та інформації в ефірі радіостанції «Українське радіо Херсон» (частота в місті Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

 Необхідно кожному пам’ятати!

Для привернення уваги населення у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень. Вони включатимуть інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.

Відділ з питань цивільного захисту м. Херсона міської ради звертається до мешканців міста з проханням зберігати спокій під час звучання сигналів і повідомлень та по можливості повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.