18 вересня у Херсоні перевірятимуть систему оповіщення

Вер. 16 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

18 вересня 2019 року в Херсоні проводитиметься планова технічна перевірка міської автоматизованої системи централізованого оповіщення органів управління, сил цивільного захисту, суб’єктів господарювання і населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій з включенням автономних сигнально-гучномовних пристроїв, які розташовані на території міста, та передачею сигналів і інформації з питань цивільного захисту в ефірі радіостанції «Українське радіо. Херсон» (частота в місті Херсоні 100,6 МГц, FM-діапазон).

Просимо херсонців зберігати спокій під час звучання навчальних сигналів і повідомлень з питаньцивільного захисту та, за можливості, повідомити про проведення вказаного заходу рідних, близьких та знайомих.

 До уваги херсонців!

Для привернення уваги населення у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ», а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої.

Після попереджувального сигналу здійснюється трансляція телерадіомережами відповідних повідомлень про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Повідомлення включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення та види захисту.