25-26 серпня у центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки відбудеться зустріч українських редакторів проектів Вікімедіа

Серп. 21 2017 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

25-26 серпня у Херсоні відбудеться зустріч українських редакторів проектів Вікімедіа.

Організатором вже сьомої за рахунком щорічної Вікіконференції є громадська організація «Вікімедіа Україна». А головним співорганізатором - Херсонська централізована бібліотечна система, до якої входять 34 бібліотеки-філії на чолі з Центральною міською бібліотекою імені Лесі Українки.

З 2015 року на базі центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки створена Вікіспільнота Херсонщини, а з 2016 року вперше в Україні у бібліотеці запроваджено нову безкоштовну послугу «Як редагувати та створювати статті у Вікіпедії».

Попередні конференції організація «Вікімедіа Україна» проводила у Львові (2011, 2015), Харкові (2012), Вінниці (2013), Києві (2014, 2016). Як і щороку, дописувачі вікіпроектів обговорюватимуть, як примножити вільні знання, зробити виклад інформації більш системним і неупередженим, як популяризувати та залучати користувачів.

Два дні конференції передбачають понад 10 сесій, які стосуються різної тематики сучасного стану та перспектив розвитку української Вікіпедії, діяльності громадської організації «Вікімедіа Україна» з питань залучення до Вікіпедії вільних знань.

Захід відбудеться через два тижні після іншої масштабної події — Вікіманії-2017 у канадському Монреалі. Українські учасники цієї міжнародної зустрічі матимуть змогу поділитися досвідом і свіжими ідеями та думками.

Контакти організаторів конференції: wmuacon2017@wikimedia.org.ua, +380661977522 (Оля Нестеренко).

Довідково.Громадська організація «Вікімедіа Україна» – українська неприбуткова організація, яка є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа і має на меті підтримку і популяризацію проектів Фонду Вікімедіа на території України (найвідомішим з яких є Вікіпедія) та сприяння розвитку вікіспільноти — редакторів, які гуртуються навколо Вікіпедії та інших проектів Фонду Вікімедіа.