28 квітня в Україні офіційно відзначається День охорони праці

Квіт. 18 2019 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

Указом Президента України від 28 серпня 2006 року № 685 в Україні щорічно 28 квітня  офіційно відзначається День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до всесвітнього Дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що  здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою та роботодавцями.

Сформована  в Україні система управління безпекою та гігієною праці, що ґрунтується на відповідальності роботодавців за забезпечення безпеки і здоров’я працівників, забезпечить ефективну реалізацію прав працівників на безпечні та здорови умови праці.

Закріплення практик щодо постійного навчання з безпеки та гігієни праці може допомогти працівникам і роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тем самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці.

Серйозним викликом для України стало питання трудової міграції. Керівникам підприємств, установ та організацій міста потрібно забезпечити належні умови праці, щоб зупинити відтік трудових ресурсів із країни, зберегти кваліфікований трудовий потенціал. Це сприятиме економічному зростанню та зайнятості населення.

Закликаємо керівників підприємств, установ та організацій міста  сприяти організації гідних і безпечних умов праці, долучитися до проведення заходів з нагоди Дня охорони праці.