30 квітня планується пленарне засідання ХХХІV сесії міської ради

Бер. 31 2014 | Управління громадських зв'язків Херсонської міської ради

В.о. міського голови Володимир Миколаєнко підписав розпорядження про скликання ХХХІV сесії міської ради VІ скликання та визначення датою проведення її пленарного засідання 30 квітня (середа), о 10.00.

На розгляд ХХХІV сесії міської ради VІ скликання виносяться питання, передбачені планом роботи Херсонської міської ради VІ скликання, затвердженим рішенням міської ради від 25.12.2013 № 1255:

- Про реорганізацію Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Херсонської міської ради в Херсонську гімназію №1 Херсонської міської ради.

- Звіт про роботу комунального підприємства «Ритуальна служба м.Херсона» за 2013 рік.

- Звіт про роботу міського комунального підприємства «Херсонський комунальний ринок» за 2013 рік.

- Про хід виконання Комплексної програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства на території міста Херсона на 2010-2014 роки.

- Про виконання Міської програми сприяння примусовому виконанню рішень судів, прийнятих за результатами розгляду позовів Херсонської міської ради або органів прокуратури в інтересах Херсонської міської ради, щодо знесення об’єктів самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок на 2013 рік.

- питання комунальної власності;

- питання регулювання земельних відносин.